Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mindig rendet rakok és kitakar...

Mindig rendet rakok és kitakarítok mielőtt vendégek jönnek. Ez normális?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesít. Sokszor azért sem tudok őszintén örülni, hogy jön valaki, mert tudom, hogy akkor takarítanom kell. Egyszerűen rosszul érzem magam, ha nincs felporszívózva, felmosva, rendet rakva, meg a felületek letörölgetve. Amúgy sem vagyunk szerintem kupisak, vagy ganésak, de 1,5 éves gyerekkel, benti macskával, télen 2-3 nap alatt is látszik, ha nincs állandóan takarítva. Ti hogy vagytok ezzel, el lehet ezt engedni?

jan. 19. 11:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
64%
Már bocsánat, de ez alap dolog, hogy a vendégeimet nem akkor fogadom, amikor úszik a ház. Ez ugyanolyan alapvetés, minthogy megkínálom őket egy pohár vízzel (legalább).
jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
6-os: Ilyen rokont én nem hívnék meg magamhoz. Amúgy valamennyit én is szoktam takarítani vendég előtt, de nem kell kétségbe esni, ha nem tökéletes. Ha amúgy is szoktál takarítani, olyan nagy mocsok se lehet.
jan. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!