Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha nem volt még barátom és...

Ha nem volt még barátom és nagyon zavarba jövök, amikor megtetszik valaki, akkor azon hogy lehet dolgozni, hogy a helyén tudjam kezelni a helyzetet?

Figyelt kérdés

Olyankor mindig ignorálom az illetőt (nem egy konkrét fiúról van szó, hanem általánosságban), nem szándékosan, hanem félelemből, mert nem tudok normális szemkontaktust tartani, mosolyogni, közvetlen lenni. Fogalmam sincs, hogy mások ezt hogy csinálják, mindenesetre nekem ez egyértelműen az egyik gyengepontom, amin mindenképpen változtatni szeretnék.

Meg szokott esni, hogy azon kapok valakit (szintén nem egy konkrét személy), hogy engem néz. Ha ezt észreveszem és nekem is szimpatikus az a fiú, akkor olyankor mit csináljak? Eddig mindig elnéztem és szerintem nagyon ciki módon el is pirultam, sőt a fülem is piros szokott lenni olyankor… nagy gáz.



jan. 20. 15:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Kezd el te is nézni. Néha nézz félre majd nézd újra. Előbb utóbb leesik neki, hogy tetszik neked és akkor talán odamegy hozzád beszélgetni.

Milyen idős vagy ?

jan. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
49%
Én elrabolnám a szíved drágaság.
jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Azt meg lehet valahogy állapítani, ha nem azért néz valaki, mert tetszek neki, hanem csak úgy néz?

20 éves vagyok.

jan. 20. 15:52
 4/22 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy csak úgy néz. Ha azt látod, hogy folyamatosan téged bámul akkor az akarattal van nem csak úgy véletlen.

Főleg ha ez rendszeresen megtörténik más napokon is.

Menj oda és kérdezd meg, hogy tetszel-e neki :)

jan. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Olyan nem volt még, hogy valaki minden nap bámult volna. Különböző személyek különböző napokon néztek.
jan. 20. 16:45
 6/22 anonim ***** válasza:

Igazából 2 lehetőség van.

Vagy feltűnően szép vagy és sokak figyelmét megragadod vagy valami furcsa rajtad ami feltűnő.

jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Kell ehhez egy kis gyakorlat, de nem annyira nehéz megszerezni. Egész sok mindent fel tudsz mérni egyetlen mozdulatból vagy tekintetből csak gyakorolni kell. Fiatalkoromban én is így voltam, de azóta már kiképeztem magam.
jan. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#6 Szürke kisegér vagyok. A szépség az szubjektív, úgyhogy ezt nem tudom, de feltűnő dolgaim nincsenek.

#7 Hát a lényeget meg nem írod!!:) Hogy képezted ki magad?

jan. 20. 17:40
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajna a tapasztalat megszerzéséhez hosszabb idő szükséges. Ha most kezded 5 év múlva jó leszel benne:)
jan. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
5 év???
jan. 20. 17:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!