Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudok beilleszkedni?

Cicaretta kérdése:

Miért nem tudok beilleszkedni?

Figyelt kérdés

Mindig probalok kedves lenni, normalisan viselkedni de valahogy nem sikerul. Egy nagyobb tarsasagban nem tudok nyitni az emberek fele vagy ha megprobalom, furcsan neznek ram, valaszolnak de ugy erzem mintha nem tudnam mit kene mondani tarsas szituaciokban. Valamint azt mondjak csunyan nezek es "agresszivan" beszelek, ez nem tudom mit takar mert en nem erzem igy. Maximum eroteljesen hangsulyozok. Tudni kell rolam hogy sosem tettem tulsagosan baratsagos elso benyomast az emberekre, mert sokszor felnek de pl. A kisgyerekekkel jol kijovok, ahogy a felnottekkel is (17 vagyok) de valahogy a kortarsaimmal nem.

Pedig nem vagyok mas, nem nezek ki furan, frufrum van es 2 orrpiercingem de ennyi, szerintem ez elegge normalis. Megegy info ami lehet segit megerteni a dolgot; papiron vagyok diagnosztizalva adhd-val, ritalint kellene szednem de nem szoktam rendszeresen szedni max. Ha suliban nehez oraim vannak 😅 Koszonom elore is ha barki valaszol! <3 egyebkent ha szeretnetek barmirol beszelgetni nyitott vagyok ra instan; @cicaretta :)



jan. 21. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Nekem nagyon tetszel de túl fiatal vagy.

Imádom az ilyen stílusú nőket.

jan. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Más elvárásaid lehetnek szerintem mint nekik.

Az adhd miatt másképp lát dolgokat az agyad, de ez nem feltétlenül baj 🙃

Nem lehet mindenki átlagos, sokan kicsit kilógunk a sorból.

Ha te jól érzed magad akkor nem gond.

Ne legyél görcsös, az ront az ilyen helyzetekben.

Amúgy aranyos lánynak tűnsz ebből a pár sorból.

jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Általában azokat szeretik akik velük fpglalkoznak nem magukkal.

Ha erdeklődő vagy,empatikus, meg tudod hallgatni, jó kérdeseket teszel fel megnyilhatnak, azt szeretik az emberek.


Én pl nem vagyok ebben jó mert nem erdekel pl meloban kinek milyen hétvégéje volt a hülye receptjeik a sz.r életük se, ez miatt en nagyon ufo vagyok a munkatársaim kozt.

(Anno táncos voltam, vendeglato helyeken dolgoztam szórakozas bulizas volt az életem számtalan filmbeli események szerelmek is, pörgés nevetés smink, és mostanában meg irodai droid vagyok, es itt meg a kollegák témái a gyerek meg a főzés az a tipik semmilyen mindensztorimentes halálunalmas átlagélet az atlagopeljeikkel.., hát nekem baromi nehéz ebbe beilleszkedni. Eleinte röhögőgörcsöt kaptam tőlük hogy azta k-a ilyen dolgokrol aztán tenyleg fontos beszélni mint egy recept. Ugy ismertek meg hogy egy allando vidám mosolygos nő vagyok🤣 de azóta már levették hogy valahogy nem passzolok be.


Céges karácsonykor a közös csopiba kuldozgették ezeket az ari malacos kis cuki buék kis képüziket, hát nem tudtam be merjek e én is kuldeni egyet vmi elszállos zenével pl tüzijátékvideot kulfoldről. Inkább nem osztottam velük meg.

jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Cuki a neved (Cicaretta), el ne dobd! 😊👍
jan. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagyunk szerintem páran ezzel, akik mindig kilógunk a sorból. Én is többnyire külsősnek éreztem magam társaságban, suliban, pedig adtam magamra és jól tanultam.:/ Szeretnék választ adni neked erre, lehet furcsa a kisugárzásunk.
febr. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!