Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is tapasztalta ezt a Kék...

ArmyStorm kérdése:

Más is tapasztalta ezt a Kék Vonal ügyfeleinél?

Figyelt kérdés

Nemrégiben (most először) chateltem egy Kék Vonalas ügyféllel, azonban a válaszai teljesen olyanok voltak, mintha egy bot-tal beszélnék, aki csupa sablon szöveggel reagál a mondataimra. Minden mondata semleges volt, ugyanarról szólt és ráadásul olyan dolgot is mondott, amit én nem is említettem neki. Példának okáért, megkérdezte, hogy milyen a viszonyom a testvéreimmel, mivel említettem neki, hogy vannak, holott nem is említettem neki, hogy vannak tesóim.


Nem nagyon segített, tényleg csupa sablon volt az egész és nem értettem, hogy mi ez az egész.



febr. 6. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Nem hívtam még a Kék Vonalat soha, de ha te hívtad, akkor diszpécserrel beszéltél, és az ügyfél te voltál.

Ügyféllel csak akkor tudtál volna beszélni, ha ott dolgoznál, és te vennéd fel a telefont, amikor valaki a Kék Vonalat tárcsázza.

febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Hát ez elég fura... Én pont ma beszéltem velük, és nekem kifejezetten pozitív tapasztalataim vannak, elég sokat segítettek nekem. Ha tényleg nem voltál megelégedve az adott ügyelővel, a beszélgetés elején a nevét el szokta mondani. Tudsz egy panaszt írni a Kék Vonal E-mail-re, ahol meg tudod említeni a beszélgetés kezdő időpontját, és az ügyelő nevét (de az is lehet csak elég az időpont megemlítése). Itt írd le nekik a rossz tapasztalataidat a beszélgetéssel kapcsolatban, és felül fogják vizsgálni az ügyet. Viszont azt nagyon fontos figyelembe venni, hogy nekik ki van adva protokollba hogy nem foglalhatnak egy adott szituációban konkrét állást, az ő feladatuk hogy ítélkezés mentesen meghallgassanak, és tanácsot adjanak vagy megvigasztaljanak/empátiát mutassanak. Tehát konkrét utasítást nem adhatnak hogy "Én a helyedben/ebben a helyzetben a következőket tenném...". Hiszen ha valamiben erősen állást foglalnak, és te ennek hatására hozol egy döntést az életedben, az az ő felelősségük lesz. Nekik inkább az a céljuk hogy úgy adjanak útmutatást, hogy te magad tudd felmérni az adott helyzetet, és jobban megismerd magad, valamint magadtól cselekedj, az általad helyesnek gondolt döntést hozd meg.
márc. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!