Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is tapasztalt már hasonlót?

Más is tapasztalt már hasonlót?

Figyelt kérdés
Ha van egy társaságban egy alacsonyabb férfi, és egy magas elkezd emiatt rá megjegyzést, megjegyzéseket tenni, teljesen mindegy, hogy reagál az illető, egy idő után elfogy körülötte a levegő. Főként a nők lesznek utána távolságtartók.

2023. ápr. 2. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Szerinetem ez elsősorban személyiség, és nem magasság függő. Az elöző főnököm viszonylag alacsony volt, viszont annyira dominánsan viselkedett hogy senki sem éreztette vele a dolgot.


A dominánsot nem úgy értem hogy agresszív volt, csak szimplán sugárzott belőle a magabiztosság, és a higgadtság.

2023. ápr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Volt egy nagyon alacsony srac kollegam, en 170 vagyok, o alacsonyabb volt nalam. Neha poenkodtak vele a tobbiek, de altalaban o is nevetett a dolgon, es mindig voltak csajai, volt amikor cegen belul jarkalt valakivel, volt amikor valami buliban szedett ossze valakit.

Az alacsonysagat leszamitva minden mas jo volt, magabiztos volt (legalabbis ilyen ertelemben, mert a melo kozben lehetett siman csicskaztatni szegenyt xD De fiatal srac volt, valszeg elso, masodik munkahelye lehetett max), jo volt a humorerzeke, normalisan nezett ki, oltozott.

2023. ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Alacsony férfi vagyok,nem tapasztaltam még ilyet.Mondjuk nem is járna jól az illető,mert boxoltam pár évig,úgyhogy utána becsalnám egy félreeső helyre,és elbeszélgetnénk.
2023. ápr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!