Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Győrben tényleg mindenki...

Győrben tényleg mindenki elmebajos?

Figyelt kérdés
Néha már félek kimenni annyi fura embert látok és hallom, hogy miket csinálnak

febr. 26. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Itt is mindenki elmebejos nem kell aggódni visszatértünk a némafilmek korába ahol senki nem szól egy szót sem és mindenki egyvalakin röhög akiből hülyét csinálnak

Az, hogy ki mit csinál magánügy, ha tetszik tetszik, ha nem akkor meg nem kell nézni

Győrben mindig is sok volt a nem most barnult illettő nyilván problémás város viszont fogorvosi rendelőt aranybánya ott nyitni

febr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Győrben mindenki megyőrült haha.. 🤭🤭🤭
febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

#2:

Győrben mindenki meggyőrült. 😆

febr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát fogalmam sincs miről beszélsz. Azért be ne tojjál! Pécsre járok egyetemre, itt sokkal több a fura ember, de itt is ki merek menni az utcára. Győrben csak a vidékiben meg a Baross úton hemzsegnek a veszélyes népek, szóval ha ezeket mellőzöd vagy nappal mész csak oda akkor semmi bajod nem esik. Összességében Győr még egész biztonságos, mert itt Pécsen kb havonta van gyilkosság, Győrben meg már hónapok óta nem hallottam semmiről.
febr. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én győri vagyok, nem tűnt fel ilyesmi.
febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!