Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elmebajos lennék?

Elmebajos lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok


15 éves vagyok és érdekes dolgokat szoktam csinálni.Elég zárkózott vagyok mert 14 éves koromig nem léphettem ki a házból.Szüleim elváltak amikor 8 voltam, jelenleg anyámnál vagyok.Nemszeretek emberek közé járni és mindig is magányos farkasként bolyongtam.Ha feldühitettek az általában brutlis verekedésbe torkollott (Régebben suli elött verekedésbe kerültem és 3-an rámrontottak és törésekkel távoztak a helyszínről de mivel "önvédelem" volt ezért semmit nemkaptam) Ezen felül életveszélyes dolgokat gyártok a kertben. Gondolok itt hogy Íjakat készítek, de nem egy pálca a vessző hanem szögeket szerelek a végére meg ilyesmi mert nemlátom értelmét ha nincs ott.Kardokat készitek amik kettévágják a hajszálat puszta érintésre (Ilyenekre sok időt szánok)


Mit gondoltok?


2015. ápr. 26. 18:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha nem léphettél ki a házból, akkor, hogy kerültél az iskolába?
2015. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

És a kertbe is hogy jutottál ki? Az se a ház része...

Amúgy meg ha ilyen jó kardot kovácsoltál, elmehetsz valami hagyományőrző fesztiválra és árulhatod a kardjaidat


Nekem is készíthetnél egyet, de én olyat kérek aminek van +48 elektromos sebzése és 8-al csökkenti az ellenfél páncélját...ja és világítson ha orkok vannak a közelben

köszi

2015. ápr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy elmebajos csak találtál hobbit mert nem mehetsz leinni magad ahogy a többiek és igazából ez nagyon jó hisz magad tanultad meg hogy hogyan készíts kardot, vagy nem? Egyértelmű hogy nem hasztalan dolgokat csinálsz
2015. ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Azt gondolom hogy te is csak egy kis hülye bu*i vagy, aki most be akarja beszélni magának a többi gyökér tinihez hasonlóan, hogy ő neki súlyos zavarai vannak a fejével, mert akkor lesz valami nagy egyéniség, meg nagyon keménynek fog tűnni.

Azt gondolom hogy nőj fel és ne hidd azt hogy te most valami húdekemény meg egyedi vagy, mert kardokat készítesz meg íjakat.Megnézném azt a kardot hogy hajszálat kettévág puszta érintésre.Persze, biztosan elvégeztél már 15 évesen több éves iskolát, vagy valami tanfolyamot és rögtön katanához hasonló kardokat készítesz a kertben(!).Biztos meg van hozzá a kovácsműhelyed, meg a milliós szerszámaid. :D

Na hagyjál a hülyeségeiddel és csináld meg a leckédet mert holnap suli.

2015. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk az is vicces, hogy nyílhegyet nem tud kovácsolni, csak kardot.
2015. ápr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#4 te meg tanúlj meg írni mert nőj fel nincs hanem nőlj fel
2015. ápr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

6-os jót röhögtem rajtad te szerencsétlen XD

Tehát vétettem egy hibát az elég jó helyesírásom ellenére és akkor tanuljak meg írni, ez jó :D

Mondja egy olyan gyökér ezt nekem aki nem nagy betűvel kezdi a mondatot és mellesleg nem tanúlj hanem tanulj, rövid u-val.Úgyhogy kit akarsz te kiosztani kis gyerek?Véditek egymást, az ovis haveroddal, mert nem tetszik hogy leírtam az igazságot?

2015. ápr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Nekem az volt a szórakozásom, hogy mérgeket kevertem mindenféle vegyi anyagból ami a háznál volt, utána bogarakra, növényekre de még patkányokra is öntöttem (nem akarták meginni/megenni)

Kinôttem belôle, de van, hogy ma is szívesen nekilátnék kotyvasztani

2015. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Ja és hogy hozzátegyem nem vagyok ovis és nem ismerem a kérdezőt. 21 éves vagyok és anya is vagyok. Azért mert hasznosnak találom a kérdező hobbiját ami neked nem tetszik nem kell lehordani. Én 15 évesen nyelveket tanúltam na és akkor mi van? Ciki? Féltékeny vagy rám vagy a kérdezőre?
2015. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Utolsó inkább nyelvelni tanultál 15 évesen :P

De, a magyar nyelvet tuti nem tanultad meg

2015. ápr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!