Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ups futárok tényleg ennyire...

Ups futárok tényleg ennyire rosszak? Félek rendelni így a nikerol mert full rossz vèlemény van róluk 5csillagbol 1,7..

Figyelt kérdés
Ups futárcég 2024

febr. 27. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
nem
febr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem rosszak, honnan szeded ezt a hülyeséget. Rendszeresen rendelek a Nike oldalról, teljesen rendben van a kiszállítás is.
febr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat nekem is van szkeptikus erzesem egyebkent az UPS-el. A GLS a legmegbizhatobb szerintem, de 800 - 1000 forinttal dragabb, de hat most egye a lo meg a fenet.
febr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem is tudom már melyik futárcég volt, de volt olyan, hogy csak ugy volt pofájuk ott hagyni a csomagot az ajtó előtt.
febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4


Az MPL re jellemzo. Volt egy webaruhaz onnan rendeltem valamit, direkt megneztem mivel kuldik, erre latom MPL, GLS, UPL meg valami. Mondom b*zmeg ha MPL-el kuldik. Na mi lett, MPL. Irtam is ki kerdest, hogy ha nem talalnak meg, mert nincs csengom meg nem az en nevemre megy hanem a batyamera, akkor hova rakjak es odairtam a webaruhaznal hogy majd hivjanak ha megerkezett a csomag.


Aztan volt aki irta, hogy altalaban bedobjak a levelesbe. Ja a nagyobb csomagot... Vagy felteszik a postaladak tetejere, vagy leteszik valahova ahol nem talalod meg, es hozzatette, hogy eleg kreativak szoktak lenni.

febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ups re is jellemzo ez az ajto elott otthagyas.. elso nike rendelesemnel nem volt problema de tartok tole hogy lesz a masodiknal..
febr. 28. 00:07
 7/10 A kérdező kommentje:
#2 ez nem hulyeseg eleg utana olvasni hogy miket muvelnek de ahogy nezem mar a velemeny is privat lett vagyis nem attekintheto 🤣🤣
febr. 28. 00:08
 8/10 A kérdező kommentje:
#3 nike rendelesnel nem valaszthatom ki h eppen mivel jon gls-el talan nem is jonne soha csak dpd meg ups azthiszem
febr. 28. 00:09
 9/10 A kérdező kommentje:
De annyira nem rosszak mert decemberben a varhato szallitas elott hozta a futar (Pécs) #2 te melyik városban élsz?
febr. 28. 00:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Hozzam egyszer felcsengetett vagy az UPS vagy a DPD futar, hogy jott a csomagert. Mondom mi van? Erre rohogott egyet es azt mondta, legyel jo... es elment. Utana neztem az ablakon, egy 150 kilos pacak volt amugy, mikor beszallt a kocsiba, megdolt maga fele. Na azok a futarok azt se tudjak hol vannak, szerencsere nem is veluk hozatom a csomikat. 😂😂
febr. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!