Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azok az emberek akik random...

Azok az emberek akik random beszolnak egy masik embernek egy olyan dologba amihez semmi kozuk azok mit ereznek?

Figyelt kérdés
pl tomegkozlekedesi eszkozon, utcan, suliban, stb
márc. 1. 06:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem tömegközlekedésin joggal szólnak be általában: "Miért állsz az ajtóban, ha később szállsz le?".

Amúgy meg van, akinek igaza van, van, akinek nincs, helyzetfüggő, mérlegelni kell, hogy igaza van-e?

márc. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
Fölényt. Tízből kilencnek le lehet törni a szarvát azzal ha visszaszólnak neki, a tizedik viszont vérszemet kap tőle.
márc. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%

Semmi közük?Ajtóba állsz,hangosan telefonálsz,hangosan beszélsz,hangosan zenét hallgatsz,nem tudsz viselkedni,flegma lekezelő vagy, nem ismered az elemi illemszabályokat,nem tudsz közösségben viselkedni.

Melyik amihez nincsen közük?

márc. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

most nem azokra gondolok hogy miert all valaki az ajtoban. De a kerdesben ki ki is irtam hogy olyan dolgokba amikhez semmi kozuk tehat nem az hogy szar helyen allok mert ahhoz van koze. Hanem pl, milyen ruha van valakin vagy miert kopog a kormevel ha ir, meg ha fulesben kihallatszodik a zene(HOLOTT FULES, AHHOZ NINCS KOZE) vagy miert van minimalisan felveve a messenger hangja. ilyenek

en eddig ilyenekkel kapcsolatbaj kaptam beszolast de persze kialltam magamert es 2x olyam erosen visszaszoltam es megmondtam a magamet mert ugye jogtalanul allt nekem az adott illeto es ahogy a 2-es is irta. sikerult letorni mindnek a szarvát.

a kedvencem az volt amikor baratommal utaztam a helykozi jaraton nyaron. eppen alltunk mert nem volt hely, rajtam volt egy szurke full paszzos terdnadrag, es 2 kozepkoru asszony kozvetlen a hatam mogott beszeltek hangosan arrol hogy mint valami k*rva meg mit kepzel hogy ilyen nadragot vesz fel, en pedig bemutattam nekik es.mondtam hogy na mivan, fizikai fajdalmat okoz hogy nem lesznek tobbe szepek fiatalok es csinosak es a baratommal egyutt nevettunk egy nagyot ugy megszeppentek hogy bezarult a szajuk es továbbá csak lestek maguk ele😂

márc. 1. 06:39
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Erről beszélnek sokan,csak nem bírod felfogni,nem tudsz közösségben viselkedni de nyugodj le ez a mai társadalom 99%-ra igaz!
márc. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Ha az a bajuk, hogy kirívóan vagy k*vásan öltözködsz, akkor alighanem megbotránkozás, amit éreznek. Ha kopogsz a körmeiddel, vagy olyan hangosan hallgatsz zenét hogy mások is hallják, akkor meg nyilván azt érzik, hogy zavarod őket. És a tévhiteddel ellentétben nagyon is közük van hozzá, és joguk van szóvá tenni, ha a viselkedéseddel zavarsz valakit.
márc. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
11%
Gondolom élvezik, hogy belerúgtak valakibe. Hízlalja az egót és növeli az adrenalint.
márc. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
17%
Azt érzik, hogy közük van hozzá.
márc. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#6, te nagyon buta vagy mert ha csak nem meztelen vagy feher nemuben nem maszkal valaki semmi koze a masiknak ahhoz hogy mit vesz fel a masikxd

es mint ahogy leirtam, en egy passzos terdnadragot vettem fep tehat meg a kurvs is tavol allt tole, zsakba meg nem fogok oltozni foleg nem nyaron🤷‍♀️

márc. 1. 09:04
 10/19 anonim ***** válasza:
16%
Ismerős ez a szó a magadfajtának jó ízlés?Na ezt sérted már.
márc. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!