Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azok az emberek akik random...

Azok az emberek akik random beszolnak egy masik embernek egy olyan dologba amihez semmi kozuk azok mit ereznek?

Figyelt kérdés
pl tomegkozlekedesi eszkozon, utcan, suliban, stb
márc. 1. 06:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
24%

A magyarok többsége ilyen (nézd meg ezen az oldalon is mennyien nem érzik, hogy semmi közük ahhoz, hogy a kérdező milyen kérdést ír ki, hogyan fogalmaz): nem érzik, hol határ, feleslegesen okoskodnak, kioktatnak, közben meg löttyedtek, lepukkantak, és úgy általában a gyakorlatban semmit nem tudnak felmutatni.

Jól tetted, hogy bemutattál neki, semmi közük ahhoz, milyen ruha van a rajta.

Ahogy írtam, a legtöbb magyar neveltetésnél vmi nagyon félrecsúszhatott, mert nem igazán tudnak viselkedni, vagy csak szerencsétlenek az életben, és így vezetik le a feszültséget.

Jobban jársz, ha ignorálod az ilyen frusztrált idősebb prolikat. Bár a visszaszólás sem rossz.


"De a kerdesben ki ki is irtam hogy olyan dolgokba amikhez semmi kozuk"


hiába írod le, a válaszadók legalább fele nem tud szöveget érzelmezni, vagy hozzáad dolgokat a kifejtéshez, és arra reagál. Pont az a típus, akiről a kérdés szó.

márc. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%

Ja még vmi!

Nem vagyok nagydarab, de elég izmos, sportos vagyok. Érdekes, nyáron, mikor látszik, hogy mennyire sportos vagyok, valahogy nem kötekedik senki, szinte mindig télen csak, mikor kabátban vagyok.

Ha erősnek, magabiztos látszol, ezek a nagy bátor proletárok vhogy békén hagynak.

Velem pár éve olyan volt, hogy leszálltam a bicikliről, és zebránál megnyomtam a gombot, hogy zöld legyen.

Erre öregasszony beszólt bunkó módon, h csak toljam át pirosban, mit képzelek.

Nem voltam jó hangulatban, úgyhogy elmagyaráztam neki, hogy a családtagjait oktassa otthon.

márc. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#11 vegre egy normalis ember!


rajottem kar volt kiirni a kerdest mert a magyarok 90%a foleg az idosebb korosztaly be van gyepesedve es ily modon vezetik le a frusztraciojukat ami nevetseges

tehat azt akarják itt bemeselni ha egy fiatal lany ilyen nadragot [link]


vesz fel ami a linken van az kurv*s es megbotrankoztato..ez a gondolkodas es megnyilvanulas mar a ti szegénységi bizonyítvanyotok es a nevetseges kategoria egyben


es ha valaki kopogva ir a kormevel ahhoz szintem senkinek semmi koze mert ha nagy kormom van nem fogok masok miatt nem irni uzenetet valakinek es mindem 3. ember hangosan hallgatja fulesen a zenet, tehat az a teoriatok ha tomegkozlekedesi eszkozon utaztok akkor full kussban fognak az emberek ülni miattatok hat nem, ez nem igy van, ezert tomegkozlekedesi eszkoz mert amig at nem lep vki egy bizonyos hatart amit a normalis ember erez, addig mindenkinek joga van azt csinalni amit kedve van, ha tetszik ha nem!

márc. 1. 09:16
 14/19 anonim ***** válasza:
14%

Magyar gyűlölőknek tetszenek lenni 11-13-as?Ne felejtsék el a táblán az áll Magyarország!Magyarul itt mindenki Magyarország jól helyben hagyót hagyományait és szokásait tartja be!

Akinek ez nem tetszik kívül tágasabb!

Isten,áldja Magyarországot!

márc. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14%

"Akinek ez nem tetszik kívül tágasabb!"


:D

Az vicc, hogy még annyi eszed sincs, hogy legalább ne erősítsd meg azt, amit írtam.

Majd biztosan te fogod megmondani gyári melósként, hogy ki hova menjen.

márc. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire szar itt élni akkor miért nem mész oda ahol jobbnak gondolod, vagy teszel érte hogy itt jobb legyen ahelyett, hogy fikázod? Sosem tudtam megérteni azokat akinek csak a szája jár de tenni bármit is képtelenek.
márc. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Mit nem értesz meg azon hogy,ez itt a magyarok országa?!15-őske,
márc. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
30%

Igen, sajnos tele az ország ostoba, kulturálatlan, frusztrált nyomorulttal, akinek az ad örömet, ha valamibe beleköthet.

Az a nadrág teljesen rendben van, bár én inkább konditeremben tudnám elképzelni, de semmiképp nem kurvás. Hordanak utcán ennél sokkal rövidebbet is, amiből a fél feneke kint van, az is magánügy, ha neki az tetszik, viselje azt.

márc. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

milyen erdekes amugy mar csak a kommentek pontozasat elnezve is, hogy mennyire mar csak a begyepesedett embereké a gyk


a kotekedo emberek fel vannak pontozva, akik a tenyt mondjak azok meg le vannak pontozva

márc. 1. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!