Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok? Szerintetek a...

Mit gondoltok? Szerintetek a barátok mindent tudnak egymásról?

Figyelt kérdés
márc. 3. 06:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Megválogatom, kinek mit mondok el. Őszinte vagyok, engem szeressen, ne egy ideális embert, de vannak titkaim.
márc. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mindent azért nem. Mármint fontos az őszinteség minden kapcsolatban, de tényleg lennie kell egy határnak, és nem kell mindenről tudnia a másiknak.
márc. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy egészséges lenne mindent elmondani a barátoknak. Talan parkapcsolatban állnak legközelebb egymáshoz az emberek, de még így is szerintem egészsegesebb egy részt megtartani csak önmagunknak.
márc. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem
márc. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Senior Séf ***** válasza:
100%
Bebaszna.
márc. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Miért kellene mindent tudnia? Elég ha azt tudja, ami őt is érinti. A férfiak borozgatás, a csajok pletykálkodás közben amúgy is elmondanak sok olyant, amit fölösleges sőt néha káros másokkal megosztani. Sok veszekedésnek ez kiinduló pontja lehet.
márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!