Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudok beletörődni, hogy...

Nem tudok beletörődni, hogy lett 10 cm a hajam végéből vágva mert törött sajnos. Mit csináljak, ha borzasztóan hiányzik a majdnem fenékig érő hajam? Tudom, hogy megfog nőni, de olyan szar mert nagyon megszoktam a hosszát. 2 hete lett levágva.):

Figyelt kérdés
Nagyon vastag hosszú haj fonatom is hiányzik, nagyon szép hosszú fonat volt a kedvencem, most befontam alig ér a mellemre rá a fonat ha befonom, idegesít nagyon. Kenem haj ápoló olajjal a hajam most hogy ne törjön. Amire bele törődök vissza nő. De egész nap csak a hajamra tudok gondolni, nagyon szar. Ujabban kontyba hordom, ugy nem látszik, hogy rövidebb de a fonat akkor is nagyon hiányzik.

márc. 12. 11:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
utoljára 2020 ban lett válig érőre levágva a hajam azóta nőtt meg seggig érőre.
márc. 12. 11:40
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Életed tragédiája. Sajnos, meg kell várnod, amíg megnő, addig javaslom pszichológus igénybevételetét, esetleg egy szanatóriumot, ahol nyugodt körülmények között átvészelheted ezt a nehéz időszakot.
márc. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
a sűrűjéből vágjál le 20-cm-es darabokat és az aljához ragaszd oda.
márc. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ritkább haj nem kell, ugyis csak közép sürü sajnos.
márc. 12. 11:45
 5/13 A kérdező kommentje:
póthajat próbáltam de kényelmetlen nagyon. Be ültetésre meg nincs lóvém.
márc. 12. 11:46
 6/13 A kérdező kommentje:
de 1 év alatt csak vissza nő.
márc. 12. 11:49
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon ronda ha valakinek töredezett a haja és nem vágat belőle csak azért mert ő hosszú hajat akar.

Gondolj erre. Biztos nagyon csúnya volt és igénytelen azért kellett levágni. Máskor jàrj sűrűbben fodràszhoz, azért 2020 baromi régen volt. Adj magadra.

márc. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Birkatrágyával kell kezelni, akkor hamar megnő.
márc. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindig azt mondom, ez csak haj, visszanő. Ezt mantrázd te is. 10 cm az kb semmi, fél év alatt visszanő. Nekem is fenékig érő most, kedden megyek fodrászhoz, szerintem egy huszast legalább vágatok belőle. :D
márc. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
akkor jó fél év akkor szeptemberre már olyan lesz mint volt.(:
márc. 12. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!