Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen módon ünnepled a...

Milyen módon ünnepled a szülinapod?

Figyelt kérdés
márc. 19. 12:30
A kérdező szavazást indított:
Minden évben nagy bulival tartod, lehetőleg minél több vendéggel
Csak a jelentősebbeket vagy a kerek születésnapokat szoktad tartani
Egyáltalán nem ünnepled
26 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Az ünneplés annyiból áll, hogy eszünk iszunk. Eddig max hárman voltunk.
márc. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Reggel a párommal elmegyünk itthonról és este megyünk haza, közben oda megyünk ahová én akarok. Gyerekek addig az anyukámnál vannak
márc. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Megrendelem a kedvenc pizzám. De idén ez sem volt meg.
márc. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
jó buli az amikor jönnek a sünök , rám a harmadik napon szokták hívni a rendőröket
márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Veszek egy tortát es megzabálom
márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Minden évben elutazom egy új helyre pár napra, ezzel ünneplem.
márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Harminc felett nem szívesen ünneplem, egyébként maximum annyi volt gyerekkoromban, hogy kaptam egy tortát. A férjemnek már megmondtam, hogy ne fáradjon ilyenekkel, úgyis megvesszük azt, ami kell éppen, sütit is tudunk akármikor enni. Elég az, hogy boldog szülinapot kíván, esetleg ha kedvemben akar járni, akkor egy jó masszázs jól esik.
márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Szűk családi körben.
márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A családból valaki vesz 1-1 szelet sütit mindenkinek, amit este, vacsora után eszünk meg, kapok egy kis jelképes ajándékot (nincs igényem másra, sőt, ajándék nélkül is ellennék, de a többiek ragaszkodnak ahhoz, hogy legalább egy kis csokit adjanak, amire tudják, hogy nem tudok nemet mondani...), és ennyi. Nekem ez így teljesen elég.
márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A 14-15öt anno két baráttal ünnepeltem, amikor mentünk pizzázni, 16-17-19 nem lett ünnepelve (otthon bőgtem magányomban 😂) 18nál megint két lány átjött hozzám. Eddig a 20 volt a legjobb, a párommal (és családjával) voltam. Én inkább egy két emberrel szeretem tölteni azt a napot.
márc. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!