Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kutyáva könnyebben lehet...

Kutyáva könnyebben lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ezen filózok most,mert szórakozóhelyre nem járok és nekem kellemetlen csak úgy leszólítani valakit az utcán. Amúgy rengeteg kutyás nőt látok a környékemen aki eléggé dekoratív.

márc. 22. 15:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Csak azért semmiképp ne legyen kutyád, hogy csajozz vele.
márc. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egy kutyával is könnyebb ismerkedni, mint egy nővel.
márc. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem igaz, hogy a nők buknak azokra a férfiakra, akik kutyával vagy gyerekkel mutatkoznak. Viszont csak ezért beszerezni egy kutyát nem jó ötlet. Menhelyeken anélkül is önkénteskedhetsz, hogy vennél egy kutyát csak csajozási szándékból. Na meg mi van, ha közben mégis megismerkedsz valakivel, aki szimpatikus, de ő meg pont nem szereti a kutyákat vagy allergiás rá?
márc. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

“ Szerintem igaz, hogy a nők buknak azokra a férfiakra, akik kutyával vagy gyerekkel mutatkoznak. ”


Én ezt a marhaságot soha nem értettem🤣Ha gyerekes pasit látok, nálam kapásból kiesik a pixisből, mert feltételezem házas. Őszintén fordult már elő valakivel, hogy mikor a gyerekével sétált, rámozdult egy nő? A kutyások meg szintén nem azért fognak bejönni, mert van kutyájuk. Nekem van, így sok kutyás pasival is futok össze, aki tetszik, az kutya nélkül is tetszene.

márc. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm napi 2x vitte sétálni a saját, 1x az exe kutyáját (elég nagy távra, fél várost átsétálta).

Soha a büdös életben nem mozdultak rá emiatt a nők, pedig nem rossz pali :D

márc. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Az en kutyam tapad a fiatal csinos lanyokra. Szoval en akar berbeadhatnam 😂
márc. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak ezért tényleg ne vegyél kutyát.

Unokatesóm (24), a családi házuk ellenére is, el szokta vinni a kutyájukat délután egy kiadósabb sétára, más-más útvonalon, de őt sem szólították le még, pedig ő sem néz ki rosszul.

márc. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Hát én például útálom a kutyákat. Illetve a kutyásokról azt tertom, hogy azért tartanak kutyát, mert annak nyugodtan parancsolhat, míg egy ember nem viseli ezt el. Tehát társpótléknak. Szóval én nem szívesen ismerkednék olyannal, akinek kutyája van.
márc. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
Annyian lehet igazság a dologban, hogy láthatóan közös érdeklődési kör, hobbi esetén az emberek nyitottabbak az egymással való BESZÉLGETÉSRE. Ami önmagában nem ismerkedés, de persze egy fokkal nyitottabbá teszi az embereket mintha célirányosan ismerkedési szándékkal megy oda egy alapvetően nem szimpatikus ember.
márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

"Őszintén fordult már elő valakivel, hogy mikor a gyerekével sétált, rámozdult egy nő?"


Szerintem eleve az a baj, hogy sokan mindent is félreértenek, és ha már csak egyáltalán köszön nekik egy nő akkor azonnal a házasságot tervezgetik, miközben nem történt semmi érdemleges.

márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!