Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan változtathatok az...

Hogyan változtathatok az életemen?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok. Egy faluban élek, ezért elég kevés a lehetőség találkozni új emberekkel.


Rengeteg szabadidőm van, de ezt az időt általában itthon töltöm. Szeretnék egy normális tini kort, bulikba járni stb.


Azonban félek az emberektől, egyedül nem merek menni sehova. A barátaim sem azok a bulizós, csavargoós fajták.


Én azonban változtatni szeretnék. Meguntam azt, hogy velem soha semmi sem történik. Unalmas az életem, semmi emlékem nem lesz erről az időszakról.


Nagyon jó lenne ha így akar egy barátot is találhatnék, mert online elég nehéz a meleg emberekkel szót érteni. Talán találnék valaki olyat, akivel kölcsönösen kedvelnénk egymást.


Tehát a kérdésem az lenne, hogy hogyan változtathatnék? Nem szeretnék egyből buliba menni, de szeretnék új emberek között lenni, szeretném ha lenne körülöttem valami változás, nem csak ugyan azok a dolgok vennének körbe.


márc. 23. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy a barátaid sem ilyen otthonról eljárósok, attól még azt meg lehet csinálni, hogy akkor átmentek így egymáshoz pl. suli után, vagy hétvégén. Az úgy nem tűnik túl vészesnek. Vagy esetleg megbeszélni, hogy akkor hétvégente elmentek közösen valahova kiruccanni.


Azt viszont nem értem, hogy hogy jönnek ide a "meleg" emberek... Akkor most barátkoznál? Vagy esetleg ismerkednél, de meleg vagy?

márc. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha leérettségiztél, akkor tanulhatsz tovább valahol, mehetsz kollégiumba. Vagy pedig elmész valami városba dolgozni.
márc. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Igen meleg vagyok. Ez a változással megismerhetnék újabb embereket, így talán egy partnert is szerehetenk.


Átmenni at tudunk egymáshoz, azonban nekem arra van szükségem hogy új, ismeretlen ingerek érjenek, ne mindig ugyan azokkal az emberekkel legyek körbe véve. Félreértés ne essék, imádom a barátaimat, de jó lenne bővíteni az ismeretségi körömet. És így talán le tudnám győzni a szociális szorongásomat is.

márc. 23. 19:24
 4/7 A kérdező kommentje:
2. Ezt én is tudom, és így is terveztem, de én nem szeretnék addig várni. Túl rövid az élet ahhoz, hogy semmit se csináljak.
márc. 23. 19:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha faluban laksz, nem fog összejönni az új emberekkel való ismerkedés. Ez szívás sajna. Majd ha már el tudsz költözni onnan
márc. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 ha 17 éves vagy, akkor már nem kell sokat várnod. Ahova jársz középiskolába, ott nincsen kollégium?
márc. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Melegként mondom ,hogy ne arra törekedj ,hogy minél több embert megismersz és hátha találsz egy meleg társat.ne így közelíts.szerezz haverokat ,barátokat akivel még tudod élni azt a fajta fiatalkori életet amire vágysz ...falun nehéz,ezt tudnod kell ,de nyilván a net korában már semmi nem lehetetlen.nem egyszerű ,de nem lehetetlen.
márc. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!