Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet ilyen helyzetben...

Hogy lehet ilyen helyzetben reagálni?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időszakban kétszer is megesett, hogy idegen (vagyis úgy idegen, hogy csak látásból ismerjük egymást) férfiak hosszasabban (?) néznek engem és amikor rájuk nézek, akkor ugyanúgy fenntartják a szemkontaktust. Eddig zavaromban mindig elnéztem, mert nem látok a fejükbe, hogy miért néznek. Ilyen helyzetekben hogy lehetne megfelelően reagálni?

márc. 27. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Hiszed vagy sem, de a régi, óvodában tanult módszer itt meglepően hatékony lehet. Ha legközelebb ilyen történik, öltsd ki rájuk a nyelved!
márc. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tapasztalatból mondod vagy valami tudományos szaklapban olvastad? :-)
márc. 27. 23:59
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Hány éves vagy hogy még nem hallottál a szemezésről?

Amúgy ha szimpatikus a srác akkor mosolyogj rá vagy húzd fel a szemöldököd hogy Mizu?

Bár az érdekelne hol éltél eddig hogy semmilyen interakcióba nem kerültél még férfiakkal

márc. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

A szem ezért van, hogy nézzünk/lássunk rajta. Nézz vissza nyugodtan vele te is.

Lehet csodálkoznak, mennyit változtál, amióta nem feltétlen láttak eddig.

márc. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Köszi!
márc. 28. 15:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Idegeneknél a "mi van, mit nézel/mi olyan érdekes?" szokott működni. Félidegeneken veszem észre gyakran, főleg olyanokon, akik utoljára 10 éve láttak, hogy lóg a szemük, tőlük általában megkérdezem, hogy van rajtam valami folt, vagy leszart egy madár, vagy kiszakadt a nadrágom, vagy mit néznek annyira, ők jönnek zavarba tőle.

És van az a kategória, aki erre rögtön rávágja, hogy nem, semmi nincs, csak megváltoztam, nem tudta biztosra, hogy én vagyok-e az, vagy csak valaki, aki hasonlít rám. Ezzel semmi gond nincs, nagyon kedves beszélgetéseim szoktak lenni az ilyenekből.

márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem talán szépnek/ érdekesnek találnak:) én nem gondolom, hogy le kell reagáld ezt bárhogy, de a 6-os válasza izgibb következményeket hoz :D
márc. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!