Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért csinálják ezt a fiúk/fér...

Miért csinálják ezt a fiúk/férfiak?

Figyelt kérdés

Egy sráccal elkezdtem beszélgetni online aztán később találkoztunk. Bejöttünk egymásnak ez ki is volt jelentve mindkettőnk részéről.

A találkozás már alapból kicsit kellemetlen volt az elején de a végén már minden jól ment.

Mikor hazaértem még aznap este rám írt. Viszont utána az elkövetkezendő napokban órákat kellett várni, hogy visszaírjon és ha írt is eszméletlenül flegma és rövid válaszokat kaptam.

Ha nem jöttem be neki élőben akkor utána miért írt rám?


Ez már nem az első eset, hogy valaki akart tőlem valamit aztán mikor ,,beadnám a derekam” hirtelen lelép. Nem értem.

Velem lehet a baj vagy csak ők éretlenek?:D



márc. 28. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem csetkapcsit keres. Vagy az nem köti le
márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Csak simán dugni akart.
márc. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem én. Én se olyat akartam de mégis írt.. meg máshogy nem tudnánk megbeszélni egy másik találkozót. Én utána kérdeztem, hogy van-e kedve találkozni de erre se volt képes normális választ adni…
márc. 28. 14:57
 4/5 A kérdező kommentje:
A beszélgetésünk alatt egyszer se hozott fel semmilyen szex-el kapcsolatos témát tehát nem hinném. Nem az a ,,mindegy csak lyuk legyen” fajta férfi!
márc. 28. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Jaaaj, vagyunk mi olyan ravaszak, hogy ne egyből arról beszéljünk.
márc. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!