Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehet barátok nélkül élni?

Lehet barátok nélkül élni?

Figyelt kérdés

Már lassan felnőtt leszek, de még mindig nincsenek igazi barátaim (soha nem is voltak).

Senki nem akar velem sehova menni, ha szoba hozom mindig egy kedves nem lesz a vége.


Egyébként úgy viselkedek emberek között mint egy normi, és külsőre ez is látszik rajtam.

Akivel beszélgetek, mindig normális vagyok vele, senkivel se vagyok bunkó és nem artok senkinek.

Tudom, hogy velem van a baj csak aztnem tudom h mi. Vállalható a kulsom, csak kicsit vagyok ronda.

A belsomben sincs semmi extra, csak próbálok mindenkivel kedves lenni.

De már gondoltam arra is hogy lehet belül 1 nagy nulla vagyok ezért nem akar velem senki többet a beszelgetesnel.


Normális kommenteket írjátok plz.


ápr. 5. 06:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Lehet barátok, ismerősök nélkül élni: nekem sincsenek, így csak a munkámnak élek. Nem érdemes olyan nagyon rendesnek, kedvesnek lenni, mert csak kihasználják az embert.
ápr. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1 hogy bírod? Nem érzed úgy hogy nincs értelme az életednek?

Egyébként sajnállak

ápr. 5. 06:41
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek az elsővel. Engem is csak kihasználni próbáltak szóval én tudatosan nem is törekedtem baráti kapcsolatok kialakítására. Boldog vagyok így
ápr. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Majd megszokod


Rengeteg magányosan élő ember van.


Te még fiatal vagy, simán változhat ez, ha sikerül egy jó párkapcsolatot találnod.

ápr. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

1# vagyok: valójában ezt érzem igen, hogy nincs értelme. De azzal, hogy mondjuk lenne 3 barátom, össze-vissza mennénk ide-oda, stb., nem sok különbség lenne. Szerintem. Másrészt esetleg kialakulhatnak viták, ami nem kell nekem.

AMúgy tény, hogy a magányos élet hátránya, hogy sok szocializációs tételben gyengén teljesítek, mint az, aki társasági életet él.

ápr. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

Ennyi idősen az emberek már nem igénylik, hogy új barátságokat kössenek. Pár ember gyerekkorból megmarad, az áldás, de amúgy ne várd el 20-30 éves dolgozó emberektől, hogy haverkodjanak veled. Megvan a saját gondjuk baja.


Amúgy nekem sincsenek. Régen voltak, de csak csalódtam bennük, szóval nem vesztettél sokat. Pár megbízható ismerősöd legyen. Bulizni meg kirándulni egyedül is elmehetsz, aztán majd ott rádakaszkodik valaki arra a pár órára, egy hétre.

ápr. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Annyira irigylem a bűnös elvált unokanővéremet hogy mikor elvált a barátai hátat fordítottak neki. Azért került anyuhoz lakni. Irigylem hogy legalább voltak barátai még ha a bajba el is fordultak tőle. Nekem sose voltak barátaim. Inkább lennének még ha el is fordulnának tőlem. Mert míg vannak addig jó volna. Nem volna baj ha a bajba nem is segitebének de addig legalább tudod hogy voltak barátaid.
ápr. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem héba hóba voltak társaságok, amikben benne voltam egy ideig, de sose találtam a helyemet. Időután megunja az ember a sok próbálkozást.

Ennyi alkalom után valószínűleg bennem van a hiba, így elvonultam. Lehet élni, csak sokszor szenvedős. A munkában se tudok ismerkedni, mert már annyira zárkozott vagyok. Pld a mostani helyen több, mint 1 éve vagyok és senkiről se tudok semmit. Mondjuk nem is kérdezek.

Ha barátokat akarsz, akkor csendben el kell viselnes a sok hülyét, hogy beszéljen és akkor megkedvelnek, így működnek az emberek, csak én ebbe már elfáradtam. Jobb ez így a sok nehézség ellenére is.

24F

ápr. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta egy baratom,hogy a penz a legjobb baratom. Azota a legjobb baratommal jarok mindenhova. Deak betlettel. :D
ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehet

Mar megszoktam

ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!