Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy furcsa megfigyelésem,...

Van egy furcsa megfigyelésem, vajon mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok és az idősebb hölgyek és urak és a középkorú hölgyek és urak mindig mosolyognak rám tömegközlekedésen, a boltban vagy bárhol, ahol valami apróbb interakcióba kerülünk. Általános megfigyelésem továbbá, hogy mindent egybevetve kedvesek velem az emberek. Viszont! A korosztályomból egyáltalán nem érdeklem a srácokat. Néznek, néznek, de se nem kedvesek velem, se nem érdeklődőek. Voltak próbálkozásaim, hogy nyitottam egy-egy fiú felé, de az elutasításra talált. Mi lehet a probléma?

ápr. 6. 23:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Ez emberfüggő szerintem.
ápr. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ugyanez a helyzet :( a következőkre jutottam, mások megjegyzései, illetve apával lefuttatott eszmecserék alapján:

(nem biztos, hogy rád is igazak, mivel itt most tényleg teljesen magamból indulok ki, de leírom, hátha hasznos lesz valakinek)


A koromhoz képest kislányosabb, törékenyebb, ártatlanabb a kisugárzásom, mint ahhoz az emberek szokva vannak, és 24 éves létemre, rendszeresen 16 körülinek tippelnek az emberek, ami nem baj, mert inkább fiatalabbnak, mint öregebbnek nézzenek. Csak.. emiatt meg vagy keresztülnéznek rajtam a korombeli fiúk, vagy néznek, de nem lépnek. Mert nem tudnak ezzel az egésszel mit kezdeni, ami miatt nem bántom őket, mert valószínűleg én is pontosan így lennék a helyükben, de attól még nem könnyebb a helyzet.

Velem is egy fokkal kedvesebben, vagy kimondottan kedvesen bánnak általában az emberek, idősebbek is rendszeresen mosolyognak rám, hozzám fordulnak segítségért a boltban, egyéb helyeken, de ezzel csak megint a kisugárzásomra kanyarodunk vissza.


Nem lehet, hogy nálad is valami hasonló lehet a háttérben?

ápr. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kisugárzás így van. Sok fiatal megijed a kisugárzástól, hogy úgysincs esélye, mintha csak arról szólhatna 2 ember kontaktja :D Az idősebbek pedig kevésbé ijednek meg ettől, mert nem azt fontolgatják hogy bejönnek-e.
ápr. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor kimondhatjuk, hogy a baby face hátrány?
ápr. 7. 00:39
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Dehogyis.
ápr. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pedig már ketten is vagyunk itt, akik nem boldogulnak valószínűleg emiatt. :(
ápr. 7. 01:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért ez nem csak a kinézeten múlik. Tetszik valaki, odamész megmondod.
ápr. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elég idősnek kell lenni. Poteciális ragadozót látnak benned és komolykapcsolatra vágyót ezért nem mernek odamenni, meg nem butácska a rmtekinteted. Ezzel a későbbi korban lévőknél lest sikeresebb.
ápr. 7. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy a legtöbb helyen olyan kis visszahúzódó vagy, vagy kis törékenynek tűnsz vagy morcosnak, vagy úgy öltözködsz, hogy nem trűnsz lányosnak...


De az idősebbek tapasztalat alapján többet látnak benned, a színfalak mögé látnak.

ápr. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Esetleg nem vagy divatos. Az idősebbek szimpinek látnak, mert az ő standardjaik szerint nézel jól ki, de nem a mai aktuális trendeknek megfelelően. És ez nem csak öltözködés lehet, hanem testalkat, arc, hajviselet.
ápr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!