Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha 1 éve nem tetszett senki,...

Ha 1 éve nem tetszett senki, akkor aszexuálissá váltam?

Figyelt kérdés

ápr. 9. 18:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem
ápr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem, depresszió pl simán csinál ilyet.
ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#2 és ilyenkor mit lehet csinálni?

Vannak mentális problémáim, de nem tudom:/ Nem annyira mély talán.

ápr. 9. 19:04
 4/21 anonim ***** válasza:
50%
Ha megoldod a problémákat, jobb helyen leszel lelkileg, akkor szociálisan is nyitottabb leszel
ápr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#4 nem érzem magam nagyon zárkózottnak. Eljárok ide-oda, ismerkedek új emberekkel, csak épp túl erős vonzalmat nem éreztem senki iránt. Pedig vágynék már egy kapcsolatra - és itt még az sem lehet "kifogás", hogy én vagyok csúnya és azért nincs senkim, mert nem vagyok elég jó. Az elmúlt 1 évben senki nem volt, aki tetszett volna.
ápr. 9. 19:27
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem. A kettőnek mi a pék phasza köze van egymáshoz? Nezz utána mi az.
ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha magad nem tudod megoldani, kérdezz pszichológust.
ápr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Szolovjov ***** válasza:
37%
Én is hasonlóan vagyok. Senki iránt nem érzek semmit. Kihalt belőlem a szerelem képessége. Amit igazából én nem is bánok. Csak én már vagy 10 éve vagyok így.
ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 33 evig nem tetszett. Ezutan jottem ra, hogy at kell lepnem a hatart, a magyar felhozatal nem jon be.
ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen más a szó jelentése. Aszexuális az, akinek abszolút nulla a libidója, nem kívánja a szexet, nem tudja semmi felizgatni. Semmi köze ahhoz, hogy ki "tetszik" vagy nem, ez egy rendellenesség. Ha az lennél, még csak életedben magadhoz se nyúltál volna, meg nem kattognál a témán egyáltalán.
ápr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!