Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez miért lenne sok?

Ez miért lenne sok?

Figyelt kérdés
Megyek el másik városba ügyet intézni, felöltöztem, aztan huztam tus vonalat a szememre, meg van rajtam 1 arany nyaklánc, 1 karkötő és három kissebb gyürü. Apám szerint ez már sok és ribis. De ő mindenre azt monja hogy sok. Ha csak a szám van kifestve arra is azt mondja, hogy sok. Mindenbe beleszól.

ápr. 12. 09:13
 1/8 A kérdező kommentje:
meg van fülbevalom is. Mindig így öltözök, már megszokhatta volna, hogy igen én szeretem a kirívó virágos és neon ruhákat és a feltünö arany láncokat. Meg a szép sminkeket.
ápr. 12. 09:14
 2/8 anonim ***** válasza:
Az s betű a sok a kisebb szóban.
ápr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jó elirtam siettem.
ápr. 12. 09:14
 4/8 anonim ***** válasza:

#3

Ez miért is jó?

ápr. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni.
ápr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
ápr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
19
ápr. 12. 09:21
 8/8 anonim válasza:

Függ a ruházattól és az ékszerektől is. Lehet, hogy az összeállítás összhatása váltja ki belőle.

19 vagy, fiatal, de már felnőtt. Egy normális apa meg akar védeni attól, hogy mindenki rád nyáladzon. Érdemes volna vele beszélgetned, hogy mi üti ki nála a biztosítékot, hogy együtt megtaláljátok az arany középutat.

ápr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!