Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire normális hogy nem...

Mennyire normális hogy nem tudok kapcsolatokat kialakítani,vagy nagyon nehezen?Hogy lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Lehet szó barátságról,párról,bármiről tényleg.Egyik se megy.Egyetlen egy barátom van,de vele is mostanába elég érdekes a dolog.

Mindenki lekoptat és megun egy idő után,vagy szimplán tul sok vagyok nem tudom.


ápr. 12. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos kezdem azt hinni, hogy ez van.

Bármit teszek, megunnak vagy megijednek tőlem az emberek. Ez mindig is így volt, már az óvodában is.

Keresem, kutatom én is a változtatásra vezető út elejét, de megrekedek ott, hogy fogalmam sincs, mint kéne változtatnom.

ápr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cameroon ***** válasza:
Nem hiszem hogy veled van a baj manapság furák az emberek
ápr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 isabella marie swan válasza:
100%

Hasonló az én helyzetem is én is nehezen barátkozok mert nehéz elkezdeni a beszélgetést de amikor megtaláljuk a közös szálat és megismerjük egymást aztán rendben van.3 barátnőm van és a legjobb barátom egyben a párom

Kívülről bunkónak tűnök és nem szólítanak meg sokan 😂

Nem tudom hány éves vagy és hol akarsz ismerkedni

De csak kezdjetek el beszélgetni valakivel aki szimpatikus és ha megtaláljátok a közös hangot te is fel fogsz oldódni

ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló a helyzetem, csak én a szorongásom miatt nem tudok jól szocializálódni :(

Óvodában még voltam nagyon jóban gyerekekkel, de általánosban meg most középiskolában már annyira nem.

Valahogy ki kellene már jönnöm belőle.

ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha mindenki lekoptat, írd össze, mi volt a közös ezekben a kapcsolatokban. Hátha rájössz valami összefüggésre. Lehet, hogy minden kapcsolatban te követtél el valami olyat, ami miatt otthagytak. Ezt könnyen ki lehet szűrni. Elemezd ki a saját viselkedésed. Milyen voltál velük az elején és milyen akkor amikor már megromlott a kapcsolat. Változott valami? Ha igen miért? Mit tehetnél másképp?

Milyen típusú emberekkel kerültél eddig össze? Hasonlóak voltak vagy teljesen különbözőek? Azonos volt az értékrendetek? Meg tudtak téged érteni? Nem volt hiányérzeted? Hozzád valók voltak szerinted? Úgy érzed túl sok voltál nekik? Ők hogyan érezhették magukat veled?

Ezeket a kérdéseket érdemes lenne feltenni magadnak, összeírni, elemezni.

ápr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a baj az önelemzéssel, hogy fut bennünk egy program , ami szerint mi "normálisan" viselkedünk. De egyébként nem. Egy külső szemlélő, szakember jobban meg tudná mondani. Nekem se tudták meg mondani, hogy mit rontok el. Szimplán mindig megkapom, hogy furcsa vagyok. Bár mióta önismerettel foglalkozok jó pár éve most kezd tisztulni. De sok idő kellett, hogy észrevegyem, hogy torzítok. És ilyenkor nem is arra reagálok, ami történik a valóságban, hanem arra, amit a fejemben futattok régi minták szerint.
ápr. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6

Így vagyok én is, de sokat sikerült fejlődnöm az önelemzéssel. Kezdésnek mindenesetre jó, ha a kérdező megpróbálja de nyilván hatékonyabb szakemberrel együtt!

Én magamat javítgatom és elég jól fejlődök, bár néhány zsákutca így becsúszik azért. 5-ös voltam

ápr. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!