Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért szokták manapság leszóln...

Miért szokták manapság leszólni, fikázni az osztálytalálkozókat?

Figyelt kérdés
Mert azt mondják (itt is olvasni többektől), hogy ma már semmi jelentősége a közösségi média korában, amikor aki akarja, kommunikálhat a másikkal azon keresztül is. Pedig a személyes és a virtuális kapcsolattartást nem lehet összehasonlítani. Meg az is milyen jó, amikor rég nem látott, hallott emberrel összetalálkozol és a "na mi van veled" kérdés után elkezdtek önfeledten beszélgetni. Persze mindenki másképpen töltődik fel, de azért ez akkor is egy nagy élmény az életben.
ápr. 15. 14:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok ezzel, hogy a buli része nem hiányzik (nem vagyok bulizós). A beszélgetős része nem hiányzik, mert a 4 év alatt az osztály kb 80 százalékával nem beszéltem 2 mondatnál többet (nem azért, mert utáltuk egymást, csak egyszerűen nem értük el egymás ingerküszöbét). Az információ része pedig (kivel mi történt az elmúlt pár évben) azért nem izgat, mert amikor 4 évig egy osztályba jártunk, akkor sem izgatott, akkor most, 30 év múlva miért kellene.

Szóval én ezért nem megyek (amúgy nem volt utálkozás, kiközösítés, ilyenek, viszont olyan marha említésre méltó osztályközösség sem volt).

ápr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!