Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményed az itteni...

Mi a véleményed az itteni emberekről?

Figyelt kérdés

Kb egy hete regisztráltam. Sajnos úgy látom nagyon sok negatív ember van itt. Sok a megkeseredett is.

Ismerkedni is próbáltam, de a nők nem nyitottak. Egy meleg srác viszont megtalált. Fura egy hely.


ápr. 23. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

itt is emberek vannak.


Lehet nála fizetsz a pénztárnál az üzletben, ő veszi fel a telefont ha az MVM-et hívod, lehet, hogy ő ül a mentőben és megy ki egy balesethez, őt engedted ma el a zebránál, az edzőterembe ő ült melletted a fekvőpadon...ő az az ember akit elsőre feldobott ma neked a társkereső...


Kint , munkahelyen, hétköznapi kötelező életben senki nem fog picsogni vagy búbánatos lenni ésatöbbi.


Ez névtelen.

ápr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Két kedvenc felhasználóm volt Büdi Lili, Mártisszimá, ők már nincsenek a fórumon.
ápr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk egy ilyen platformot társkeresőként használni 2024-ben nagyon meredek.
ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Paul Atreides ***** válasza:
49%
Semmi. Nem ismerem az összes itt lévő embert. Vannak itt is idióták ahogy mindenhol és normális emberek is.
ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nagyon értelmesek, akiknek a kommentjét öröm olvasni, és lehet tanulni is tőlük, ha jobban odafigyelsz, és vannak olyan erkölcsi mélységben is itt, hogy az ember csak hüledezik.. Vegyes.
ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Én tökéletes vagyok, mindenki más nyimnyom.
ápr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
6, ha itt lenne Mártisszimá, lenne versenytársad
ápr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Itt lapul a söpredék alja aki még valamennyire tud olvasni meg írni. Tehát nem a teljesen legallja.

Elenyészően kevés a normális ember. Kevesebb talán, mint az utcán.

ápr. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akiket az utcán látsz, ugyanazok vannak itt is.
ápr. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
8, Szerintem is kevesebb mint az utcán.
ápr. 24. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!