Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért engem vezetett ki a...

Miért engem vezetett ki a biztonsági őr a boltból amikor nem az én hibám volt az, hogy az anyja nem tudott figyelni normálisan az értelmi fogyatékos gyerekére?

Figyelt kérdés

Nem mondom melyik bolt, vagy melyik város, mert nem akarok belőle további fejleményeket, és reggel óta már picit lenyugodtam.


A lényeg, hogy állok a hűtőpultnál, nézegetek, erre egyszer csak valamilyen undorító nyálkás dolgot érzek a kezemen, nézek oda, és egy látszólag értelmi fogyatékos gyerek fogott rá a karomra, folyt a nyála az Ő kezéről, konkrétan amikor elengedte a kezemet egy nagy nyál folt volt az én kezemen.


Az anyja meg mintha mi sem történt volna megy tovább.


Nem hagytam annyiban, hanem mentem utána és kértem egyből számon, hogy ez mi, adjon egy zsepit, meg egy fertőtlenítőt és azonnal törölje le a kezemről, de még neki állt feljebb, hogy nekem is jobban kéne figyelnem az Ő gyerekére, én pedig egy másodperc alatt felhúztam magamat, hogy ez undorító, mindjárt elhányom magamat, mi a fszért nem tud a gyerekére pórázt vagy szájkosarat rakni, hagyja nézze meg a kezem ez undorító, már ordibáltam mindenki minket nézett, egy bocsánat kérés nem hangzott el a részükről, csak önsajnáltatás, hogy szerintem neki egyszerű az élete, meg képzeljem magam a helyébe stb, jön a biztonsági őr, hogy hagyjam el a boltot.


Elmondtam neki is a sztorit, de nem, hagyjam el én a boltot, jobban felhúztam magam, felrúgtam a kosarát a fogyatékoséknak és kimentem a boltból, és szó szerint feltudtam volna robbanni miközben próbáltam magam nem elhányni.


Leszámítva a stílusom, miért én lettem kihozva hibásnak? Miért nem lehetek ideges, miért én legyek az elnéző? Nagyobb emberszámba van véve az értelmifogyatékos gyerek, mert én viseljem el, hisz Ő is ember, én legyek vele megértő, de velem mégis ki a megértő? Az, hogy én hogy érzem magam kinek számít?


Nem tűrném el ezt az undorítóságot senkinek a világon, amúgy is már az zavar ha a tarkómba lihegnek nem hogy ez, miért nem lehet arra a gyerekre figyelni? Méghogy az én feladatom, tisztába ne tegyem?


ápr. 30. 19:16
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
28%

21!

Legközelebb esetleg még simizze is meg a buksiját ha valakit oldalba vizel a gyerk vagy hogy gondolod? Azért van az anyja hogy figyeljen rá. Ha problémás akkor még fokozottan hogy ne okozzon ilyen undorító dolgot!

#18

máj. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
45%
21es, te milyen vizelésről beszélsz? NYÁLAS KÉZZEL megfogta a karját, nem lepisálta, te nagy eszű...
máj. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
66%

Ha nem kamu a kérdés, elég nagy baj van a fejedben...


Mondjuk úgy, mind a ketten hibásak voltatok, de te nagyobb cirkuszt csináltál. A boltnak meg az alapelve, hogy a balhésakat kiteszik. Felrúgni a kosarát, mert te képtelen vagy túllépni egy GYP-s gyerek nyáladzásán? Undorító, igen, de hát gyp-s. Ha képtelen vagy ezt felfogni, akkor baj van a fejedben. Menj szakemberhez, gyógyszer kell neked.

máj. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Mindig az a hibás aki elszenvedője a másik hülyeségének és ezt szóvá teszi, legközelebb meg is köszönöm neki, sőt az anyukájának ki is fizetem a vásárlását! :)))
máj. 1. 10:13
 25/41 anonim ***** válasza:
62%
Minden esetre emberileg pozitívabb lenne, mint egy ilyen mértékü dühöngés, amit produkáltál
máj. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Értsd már meg, hogy nem az a baj, hogy egyáltalán szóvá tetted, hanem AHOGY. Abból szerinted mit ért, ha ráadásul tényleg beteg a gyermek, hogy agyatlan módon üvölteni kezdtél az anyjával? Semmit. Azzal nem őket minősíted, hogy úgy viselkedsz, magadból csinálsz idiótát. Magad miatt viselkedj normálisan, nem miattuk, mert magadat égeted és rakatod ki...
máj. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
38%
A kerdezonek az a baja,hogy egy gyerek barmit megtehet buntetlenul. Teljesen igazsagtalan,hogy a kisgyereknek minden el van nezve ,a felnott embernek meg szova se szabad tennie a tobbseg szerint. En az anyja ruhajaba kentem volna a nyalat .
máj. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
68%
27es, olvasd el az előtted leírtat . Egy szellemi fogyatékostól pedig nem várható el, hogy teljes értékű emberként megtanuljon viselkedni, de te sem vagy különb, ha nem érted meg.
máj. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

Most mi olyan nagy dolog abban, hogy odamentem az anyjához, és mondtam, hogy törölje le zsepivel meg fertőtlenítővel a kezem?


Azt, hogy szájkosarat kéne tenni a gyerekre csak az után mondtam, miután még az anyukának állt feljebb az egész.


Szerintem azzal, hogy kértem, hogy törölje le a kezemről semmi rosszat nem tettem, az, hogy utána beleálltam azt annak köszönheti, hogy még ő volt megsértődve.


Egyébként meg fura, hogy a kutyámat, aki full nem csinál ilyet, és nem zavar senkit a kis 5 kilójával nem vihetek be, még szájkosárban sem, erre egy ilyen nyáladzó erőforrás bemehet, és ha nem megy le neki az ember kutyába akkor egyből megkapja, hogy nem empatikus :))


Az meg, hogy emberileg inkább kifizetnem kellett volna nekik amit vettek az helyett, hogy felhúzom magam gondolom egy vicc #25-ös.

máj. 1. 19:08
 30/41 anonim ***** válasza:
56%
A társadalomra nézve sokkal veszélyesebb vagy, mint az a szerencsétlen kis kölyök!
máj. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!