Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Utalom a korosztalyom, mas is...

Utalom a korosztalyom, mas is jar ebben a cipoben?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy nem csak most, de kb. miota az eszemet tudom, utalom a korosztalyom. Az ovit nem szerettem, az iskolaban bantottak egymast a gyerekek, en mindig azzal baratkoztam, akit bantottak. 10 evesen kijartam par jatszoterre, de nem azert hogy jatszak, hanem, hogy beszelgessek az anyukakkal, mert veluk ertettem meg magam. (az en anyukam depresszios volt, nem torodott velem) Az iskolaban mindig joban voltam a konyvtaros nenivel, a menzasokkal, es az osztalyfonokomnek en voltam a kedvence, nagyon sokat voltam vele. A tarsaimat mindig untam, felszinesek es sokszor farasztoak voltak. A gond az, hogy ez azota se valtozott. 20 vagyok, es a helyzet ugyanaz. Egyetemen is a tanarokkal baratkozok, a konyvtarosnak mondok el magan dolgokat/kerek tanacsot. A hallgatokkal is elvagyok, bohockodok, nevetgelek veluk, de csak azert, hogy ne tunjek nagyon ki. Ez a szinjatek nagyon kimerito, de nem tehetek rola, a tobbseg allandoan itelkezik masok felett, csak a kulseje erdekli, nem ertenek se a kulturahoz, se a politikahoz, vallashoz es a tobbi. Egyszeruen nem tudok veluk beszelgetni. Nem azert irtam ki a kerdest, mert nagyon okosnak akarok tunni, hanem hogy megtudjam, mas is tudja/erzi-e mire gondolok. Fontos megjegyezni, hogy kivetelek mindig akadtak, 2-3 igazan jo, regi baratnom is van, de nem ez az altalanos.
2013. márc. 21. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen ugyanebben a cipőben...
2013. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 _.-Akv-._ válasza:
26%
14. Igen sok a gyökér, de azért én ennyire nem vagy antiszoc :DD
2013. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Ejha, nem véletlenül utál a korosztályod...
2013. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hol irtam en, hogy utalnak engem? Nagyon is szeretnek, mert remekul eltudom adni magam. Jo a humorom, es szinesznek keszultem, eljatszom, hogy elvezem a tarsasagukat. Azt csak en tudom, hogy ennek az ellenkezoje igaz.
2013. márc. 21. 20:58
 5/12 _.-Akv-._ válasza:
0%
És ez neked végülis miért jó? Mert ez alapján ha úgy viselkednél amilyen vagy mégiscsak utálnának ;D
2013. márc. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Hol írtam, hogy érdekel, mit gondolsz akár magadról, akár bármiről? :)


Az a véleményem, hogy téged megvetnek és kinéznek maguk közül az emberek - nem is alaptalanul.

2013. márc. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez provokacio volt? Rendben, ha neked jol esett, elvezd minden percet. Kerlek ne valaszolj tobbszor, mert egyreszt nem a kerdesre valaszolsz, igy nincs ertelme, masreszt nem erdekel a tovabbi velemenyed. (amit rolam alkotsz, anelkul, hogy egy kicsit is ismernel.)
2013. márc. 21. 21:07
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem te csak fenn hordod az orrod, méghozzá látványosan. Több akarsz lenni másoknál, közben nem vagy az. Nekem is van a korombeliek között olyan barátom, akire nem illik a leírásod. Amúgy meg a normális ember sajnos mindenhol ritka és nem korfüggő...
2013. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezert is irtam, hogy kivetel mindig akad. Ok a "100 eves" barataim, amit ugy ertek, hogy regota megvannak. Ebbol osszesen 3 van (a korosztalyombol), a tobbi mind 30 feletti. Veluk rendszeresen osszejarunk, beszelgetunk, szinhazba megyunk stb.
2013. márc. 21. 21:28
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Nem akarlak megbántani, de amiket leírtál azok alapján egy törtető-nyalizó, sunyi alaknak tűnsz.Ha szeretne a korosztályod, akkor te viszont szeretnéd őket, mert elfogadnak. A legkiközösítettebbek barátkoztak mindig tanítónénivel, menzásnénivel stb., az életéről csak az mesél a kvázi vadidegen könyvtárosnak akinek nincsenek bizalmasai.Más ám úgy menőnek lenni, hogy te választod, de akkor szemben is kell állni és bírni kell! Viszont itt te nem választottál semmit, a fennhéjázó, (helytelenül) kioktató stílusod (mely mögött inkább vannak kisebbségi komplexusok semmint igazi beképzeltség) egy olyan ember benyomását kelti, aki mindenkinek leprás, mindenkinek büdös és kerülik, mint a pestisest. A lázadást és az elszigetelődést is tanulni kell, de téged senki se szeret. Sajnállak. Nyugodtan visszavághatsz a 43%ommal, más érved úgysincs.
2013. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!