Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberek, főleg az idősek...

Az emberek, főleg az idősek szerint miért rosszak a tinédzserek, azaz az én korosztályom is? (többi lent)

Figyelt kérdés
Lehet hogy vannak rosszak, de az idősek között is. Pl. tegnap lementem orvoshoz, mert fájt a torkom stb, kezdjük ott, hogy mindig ott vannak a rendelőnél-> nagy a sor. Ez még nem feltétlenül probléma, de amikor 2 órát vársz miattuk, már kezd idegesíteni. Mikor sorra kerültem VOLNA, oda álltam viszonylag szorosan az ajtó elé, hogy én következek, mert aki előttem jött már bementek és elmentek. Bejön egy öregasszony, ergo ő az utolsó. Oda áll mellém, megkérdezte, hogy arrébb állok-e, mert szeretné megnézni, hogy mikor van rendelés. Én nem vagyok egy túl udvariatlan ember, szóval mondtam hogy természetesen, és arrébb álltam. Ekkor kinyitott a doki, és mondta, hogy "Következő." Erre mit csinál az öregasszony, bemegy előttem... Ti mit szóltok ehhez?

2013. máj. 17. 14:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Tudom, egyszer én is öreg leszek, sajnos. De remélem nem ilyen!
2013. máj. 18. 11:49
 12/17 anonim ***** válasza:
Engem csak az bosszant, hogy milyen türelmetlenek tudnak lenni. Múltkor állunk a pénztárban nagy sor volt, nem haladt, mert valami gond lett a rendszerrel, a másik pénztár is bedugult emiatt. Erre egy öregasszony elkezdett kajabálni, hogy miért nem állítanak be még egy pénztárat, meg ez őrület. Arra ment egy tanulólány, épp valami nagy kocsit tolt nekiesett annak, hogy szóljon már, hogy állítsanak be még egy kasszát. A lány nem szólt semmit, mert épp irányítani próbálta a nála 2x nagyobb kocsit, erre már vörös volt a feje a nyanyusnak, hogy őt még válaszra sem méltatják blablabla, és mint ahogy írta egy előző hozzászóló, kint a bolt előtt baromira ráért beszélgetni egy másik mamával.
2013. máj. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyszer Anyukámmal ültünk a buszon. Nyár kellős közepe volt, volt vagy 50 fok a buszon meg alig volt levegő, mert minden ablak csukva volt. Anyu kiakarta nyitni az ablakot a buszon, mert nem volt levegő, aztán egy vén nyanyesz elkezdett hisztériázni, hogy ki ne merjük nyitni, mert bejön a huzat.. Na jó idegesek lettünk, de mielőtt Anyu elküldte volna, egy másik (normális) idősebb asszony kiosztotta, hogy mit képzel magáról, meg hogy nem csak ő van a buszon és hogy bele ne haljon egy kis friss levegőbe .. Aztán végülis befogta.:D
2013. máj. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Alaque ***** válasza:
Anno pár éve, mikor bejöttek a Combinók, én is ki merészeltem nyitni az ablakot, erre naná, hogy egy öregasszony egyből kifakadt, hogy megy a légkondi, hogy képzelem.
2013. máj. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Alaque ***** válasza:
Kár, hogy hiába ment, mert vagy 40 fok volt, túlzás nélkül.
2013. máj. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Valóban van igazatok,az időseknek sem mindnek "nőt be a feje lágya" vagyis gyerekes.Orvosnál sorban állás feliratkozás miatt,vagy 15-n,idősödő nő elém akar állni pedig már fél órája várok,szólok:hátul a sor vége,tolakszik tovább,kilöktem a sorból.Buszon:felkínálom a helyem mert idős,batyuval,elutasította.SZÉGYEN az utasok előt,utánna nagyon megnéztem kinek kínálom fel a helyem.
2013. máj. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ott mennek a buszon a banyatankkal (amibe van egy csomag háztartási keksz) és bele se gondolnak, hogy milyen 15 évesen minden nap a buszon rohadni egy 20kilós táskával.
2015. júl. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!