Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem értem a korosztályom?

Nem értem a korosztályom?

Figyelt kérdés
igazából az a gond hogy 13 éves vagyok és már unom ezt ahogy viselkednek. Probálják adni a nagylányt nagyfiu-t igazából eddig semmi bajom nem volt mert a barátiköröm nagy, de abból is egy ember van/volt aki olyan mint én. A többiek ökörködnek fogocskáznak csapkodják egymást kibálnak stb. Az egy barátom akivel már 8 éve a legjobb barátok vagyunk most lett egy barátnője és vele lóg folyton. Nem azt mondom hogy ez rossz mert neki ez jó szóval már csak néha tudok vele interneten beszélni pedig egy osztályba járok vele és a barátnője is a suliba jár én meg nem akarok a nyakukon lógni. Emiatt hogy egyedül vagyok nagyon rosszul érzem magam. Es inkább oda állok a kiabáló kúlturálatlan módon viselkedő "bandához". Mert ha nem ott vagyok akkor ki találják hogy depressziós vagy vagdosom magam és ez nagyon idegesít. Emiatt már interneten skypeolok egy 16 éves sráccal vele jól elvagyunk egy témánk van. És még chatelek egy Kínai Sráccal vele is eltudnk beszélgetni mármint ne értsétek félre angolul beszélgetünk. Nektek mi a véleményetek erről ? talán én nem tudok alkamazkodni ? én vagyok elkényeztetve vagy mi a hiba?
2013. máj. 13. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezzel a kérdéssel kapcsolatban "dézsávűm" van, mintha pár éve olvastam volna ilyesmit. :D Érdekes..

Amúgy szerintem te vagy a normális, de igazából én sem ajánlom, hogy egyedül legyél, mert akkor könnyen kiközösíthetnek, és magányos leszel. Próbálj meg több olyan embert keresni a suliban, aki hozzád hasonló. Lehet az fiatalabb, idősebb, lány, fiú stb. Biztosan találsz még valakit. :)



16L

2013. máj. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én inkább lennék egyedül, mint egy rakás retardálttal. Ha pedig már úgy is hülyének tartom őket, akkor miért érdekelne a véleményük? :D 17/F
2013. máj. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne menj el a tömeg után csak azért, hogy ne gúnyoljanak. Tényleg kellemetlen, ha gúnyolják az embert, de közel sem annyira, mint ha egy rakás - tetszik az előző hozzászólónak ez a kifejezése, olyan találó - retardálttal lógnál folyton, akik béna, rossz és idegesítő módon viselkednek.

Inkább vállald be az esetleges gúnyolódást, és keress NORMÁLIS barátokat az iskolán kívül.

2013. máj. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából én jól érzem magam a sok "retardáltal,, :D Szétröhögjük magunkat,csesztetjük egymást és sok hülyeséget csinálunk. Hidd el az ilyeneknek mint te nem sok jövője lesz a középiskolában. Nem azt mondom,hogy ne tanulj,mert az tényleg fontos,de legyen egy baráti köröd. Majd középsuli után ráérsz komoly lenni.
2013. máj. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!