Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyik hátsó gumiabroncsom...

Egyik hátsó gumiabroncsom oldalfalán kisebb borsószemnyi darabka hiányzik a gumiból, de nem mély a kis "seb" mi a teendő?

Figyelt kérdés
mai napon vettem észre h az egyik abroncs oldalfalán apró borsószemnyi és 1-2 mm mély seb található,mi a teendő ilyenkor ?

2013. máj. 24. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ha ez belül lett volna,nyílván észre sem veszed,

-és nyugodtan jársz vele tovább,

2013. máj. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem ez padka vagy szegély okozta..nem lesz belőle durrdefekt ??
2013. máj. 24. 16:06
 3/5 anonim ***** válasza:
ez olyan mint amikor tv-n keresztül gyógyítanak kb. nem látjuk nem tudjuk megmondani ha te nem tudod akkor menj el egy gumishoz és választ kapsz a kérdésedre.
2013. máj. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
gumicsere, mert ha kidurran 100km/h-nél akkor az nem hiszem hogy kellemes lehetne! azért "tört" vagy esett szét a gumid azért potyog szét, mert valószínűleg több mint 5 éves! szakszerűen 5 évente le kellene cserélni a nyári és téli gumi szettet újra! valószínűleg az a gumi van már leglaább 12 éves, és azért potyog szét! mert egy új gumit vagy egy max 5 éves gumit megpadkázol akkor az még nem eshet szét!
2013. máj. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Padkázás miatt nekem is volt ilyen. 3 ezer forintért csinálta meg a gumis...
2013. máj. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!