Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azt kérdezném, Ti hogy tudtok...

Azt kérdezném, Ti hogy tudtok társaságban élni a cigányokkal? Mert Nekem nagyon nem megy Velük egy légtérben maradni. Nem bírom a cigányokat, nem tudom elfogadni Őket. Kötekednek, ütnek, fenyegetnek meg ilyenek, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Tehát mit tegyek, ha a cigány megüt és fenyegetőzik? Visszaüssek Neki? Vagy-elnézést a szóért- szarjam le hogy megütött? Ne törődjek Vele?

2013. máj. 24. 17:16
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó te csicska vagy haver pont a csicskák haverkodnak össze azokkal akiktől félnek. Pfejjj.
2013. máj. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
48%
Rostás még tv-ben sem láttál te box meccset te kis szarcsimbók. Kuss a neved.
2013. máj. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
74%
Cigányok közelében civilizált ember élni nem képes.
2013. máj. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
33%
Hát elsőnek is!! Én Nem rég értem haza egy diszkoból! és Cigányok lökdöstek majdnem nekem támadtak ! Szóval igen aki normális nem tud cigányok között lenni! Hát hagyd ott őket kerüld ell! Paprikaspray! :)
2013. máj. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
67%
Takony az összes, nyomorult retkek, èn falun lakom sok rèti nèger van itt meg elèg sokat be is törnek hàzakhoz, a szomszèdomban màr mindenhoza betörtek hozzàm mèg nem, de komolyan ha nàlam bejönnek nem mennek ki èlve, elàsom a ganèba a mocskot.
2013. máj. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:
70%
Többször megpróbáltam,normálisan viszonyulni feléjük,de sose jött össze,mert vagy megloptak,vagy átvertek..szóval inkább nem is próbálkozok
2013. máj. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 Skin96 válasza:
Ha megütnek üss vissza nehogy haverkodj velük ha többen rádjönnek és túléled égesd fel a putrit 88!
2013. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:

Ennyi idiótát! Élükön Kisfaludi Gáborral, meg a Rostás gyerekkel!

Na figyelj. Én cigány vagyok, és ismerem a cigányokat, igaza van az utolsónak abban, hogy ne csicskulj be.

De nehogy már azért barátkozz valakivel, ha nem akarsz, hogy meg ne csapjon. Nem kell betojni. Csak azzal szaroznak, akin látják, hogy lehet. Nekem egyszer a pasimat csúfolták, amiért dolgozik, és ilyen fingós hangokat adtak ki a szájukkal. Közben egy padon ültek. A pasim meg simán arcon fingotta őket! :D Azóta nem merik piszkálni. :D

Teljesen megértelek, hogy nehéz kijönni a cigányokkal. Én tényleg tudom, hogy a legtöbb köcsög.

De amúgy nem kezelhetetlenek. Mutasd magad keménynek, akkor tisztelni fognak. És ha néhánnyal olyan viszonyban vagy, hogy mondjuk kezet fogtok, és úgy köszönsz neki, hogy "csá, tessa", vagy hasonló, akkor tuti nyert ügyed van. A drog tényleg nagyon dívik a cigányok között, de csak azt lehet belevinni, aki akarja. Nekem életem legjobb barátja akkora füves volt, mint egy ház, és én mégsem szoktam rá.

2013. jún. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Lilwayne15 válasza:
0%
Hát, igen a cigányokkat nem bíród mert (Cigányok)De ha te cigány lennél a Magyarokat nem bírnád ? o.O Egyébként ha meg vernek akor azért kapsz gondolom mert le nézed öket ha meg anyira kemények vagytok (NAGY HATALMAS MAGYAR KUTYÁK) mért nincs slk-tok ? Haa ?? csicska gumicsizmás Vas velláás .. Korcsok vagytok minden féle szar vér van benneket (Szerb,Német, stb.. A Magyarok nem tartanak Össze mert inkáb Meccset néznek és, Kocsmáznak lehet hogy lopnak a cigányok .De , csak azért mert a családot el kell, tartani meg nézném hogy 1(MAGYAR) el menne-e Lopni csalni Ölni a Családjánnak Mitsem Nézve azt hogy, Jopár hosszu évet Ül! A sitteket járja ! Ugy hogy ez a kulonbség A (Cigányok)-(Magyarok) Közt ! Amelyikötök pedig ki irta hogy Hitler után lesz más ..Dobjunk Ösze egy találkozot 1-1 Ben és meg nézük mIjen kemény srác vagy te kis Köcsög félvér !
2013. okt. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Lilwayne15 válasza:
Kisfaludi Gábor Keménynek Érzed magad ?!!!!! Uhaaaaaaa.. Most szerinted be kell, szarni vagy Mi ? Jobbik xdd szánalmas Acélbetétesbe terepes nadrágba homár tasival nyomulnak az el hagyatott helyeken És, Eszmélet vesztésíg Iszákk a 700ft.-Bórt :D Ti vagytok a szánalmasak budos Patkányok !
2013. okt. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!