Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért csinálnak ilyeneket...

Miért csinálnak ilyeneket interjún, ha nem akarnak felvenni?

Figyelt kérdés

Egy állásinterjún a nő ahogy kikísért, megmutatta, hogy melyik lesz az asztalom. Azt mondta közben, hogy már csak egy kérdése van: messziről utaznék-e dolgozni, mondtam, hogy három metrómegálló, azt válaszolta, hogy hát ez is milyen jó akkor.


Egy órával később hívott a közvetítő cég, hogy nem feleltem meg az interjúztatónak. Szerintetek miért húzta az agyam ezzel, hogy önszántából mutogatta, hol fogok ülni?


Egy hete is voltam egy interjún, ahol szintén nagyon kedvesek voltak, a végén még megkérdezték, hogy tudnék-e kezdeni pár héten belül, mert nagyon kell az ember. Már félek, hogy ez is csak jópofizás volt.



2013. máj. 24. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
óóó, én is jártam így. Már bemutattak a kollégáknak és mégse vettek fel, igaz engem ki sem értesítettek utána, sőt olyanom is volt, h megegyeztünk a bérben és hogy másnap reggel vigyem a papírjaimat, mert utána napon már kezdenem kell, vittem be a papírjaimat, de már rá se néztek és közölték, h mást vettek fel (hozzátéve, h sajnálják, de az illetőnek hátszele volt és muszáj volt felvenniük)
2013. máj. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Kedves, első ezt így megmondták, hogy az illetőnek hátszele volt és bocsi?

Nha én ezt nem tudom elhinni, mert ilyen egyszerűen nem mondhatnak, hiszen nincs elszámolási kötelezettségük senkinek sem, nem vettünk fel és pont. Ha mégis van olyan hülye, aki ezt elmondja, az nem tudja képviselni a céget, az egy idiót ember.

2013. máj. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, meg rendes volt, hogy elmondták neki, hogy csak azért nem vették fel, mert a másiknak volt hátszele. Engem is iegesitett volna a tudat, hogy csak azért nem vettek fel mert a másiknak hátszele volt, de az megnyugtató, hogy velem nem volt semmi baj, lehet a köv. cég felvesz.
2013. máj. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igy igaz, rendes volt... nalam is volt mar olyan,azaz hasonlo, hogy nagyon beleeltem magam, aztan annyira keszseges volt a HR-es holgy. Mar mindenen tulvoltam amikor egyszer csak felhivott telefonon nagy bocsanatkeresek kozepette, hogy sajnos nem tud semmit se tenni, de finoman fogalmazva belso korbol valasztottak megis valakit.
2013. máj. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

Az ilyen HR-es, nem szakember maradjunk annyiban!

Engem egyáltalán nem nyugtatna meg a tény, hogy valakinek hátszele volt.

Azt hogy valakit belső körböl választanak meg, az azt is jelentheti, hogy cégen belül oldották meg, azaz átszervezés történt.

2013. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2. válaszolónak:

A helyi hivatalban szó szerint ezt mondták:

"Minek vegyünk fel olyan embert a pozícióra, aki más pártot támogat, amikor van fideszes jelölt is rá?" Mindezt egy fideszes városvezetésnél...

Szóval igenis van ilyen!

2013. máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A kérdésemben írt szituban nem volt hátszél szerintem, mert a pozíció még hónapok múlva is ott figyelt a hirdetések között...
2013. máj. 26. 17:12
 8/9 anonim ***** válasza:
naná, mert csak kifogásokat gyártanak.....
2013. máj. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8/5-nek

egyaltalan nem mondta senki hogy hr-es szakember...egy szituaciot irtam le...ettol fuggetlen a sok viszontagsag utan pozitivan ertekelnem/ertekeltem a hr-es holgymenyt...

a belso kor sem azt jelenti teljesen hogy cegen belul...hisz nem azt mondta, hogy hazon belul vagy hasonlo :P szoval egyebkent en csak velemenyeztem probalva segiteni a kerdezonek, nem pedig kotekedtem es lehurrogtama masik hozzafuznivalojat :P

2013. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!