Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az ilyen embereknek van...

Az ilyen embereknek van esélyük normális életre?

Figyelt kérdés
Én még fiatal vagyok 14 éves szóval nem végső elkeseredésemben írtam ki a kérdést. Magamon és a környezetemben is tapasztaltam, hogy nem igazán tud érvényesülni az aki más mint a többi. Az idősebb korosztálynál is felfigyeltem már erre. Engem személy szerint már a barátaim sem vesznek emberszámba. Vannak akik nem is szólnak hozzám. Tudom, hogy ha szeretnék beszélgetni valakivel akkor ne várjam hanem én kezdeményezzek, ezt meg is teszem de elég érdekes dolgok következnek ezután. Miért kell kinézni azt aki más mint a többi? Miért gondolják sokan azt, hogy aki csendesebb annak nincsenek érzései? Miért van az, hogy a félénkebb embereket nem veszik emberszámba? Miért nézik le a másikat csak mert eltér az ízlése, érdeklődési köre?

2013. jún. 3. 20:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%
Kereshetsz rajzolós fórumokat a neten. Biztos vannak ilyenek, ott találhatsz olyat, akivel beszélgetés közben is érzed, hogy tudnátok barátkozni.
2013. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd körülnézek!
2013. jún. 5. 15:18
 13/14 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi baj szerintem, van önálló személyiséged, ami nagyon jó! Csak bízz magadban és higgy benne, hogy értékes vagy és idővel találsz hozzád való társaságot. Én is így érzek.

Sok sikert :)

2013. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. júl. 24. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!