Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen embereknek van normális életük?

Figyelt kérdés
Az olyanokra gondolok akik nem párkapcsolatban élnek, hanem örömlányokhoz járnak, vagy szeretőt tartanak a kapcsolatuk mellett.
2013. febr. 7. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Amint látod élnek.Csak nincs barátnőjük.Nem értem mi ebben a furcsa
2013. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne?
2013. febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kinek mi a normális? Nekem ugyan ez nem tűnik annak, de lehet, hogy vkinek igen.
2013. febr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kinek mi a normális...

De nem normális dolog szerintem.

2013. febr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A szerető meg az örömlány tök más dolog.

A szeretői státusz is párkapcsolat, csak titkolt, nem felvállalt.


Így kezdetnek definiálnád a "normálist"?

2013. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen hétköznapi normális életem van. Kénytelen vagyok valahogyan megtalálni a "boldogságomat", ezért örömlányhoz járok. Szerintem nincs ezzel probléma. Próbáltam az általad meghatározottak alapján normális lányokkal is kapcsolatot kialakítani, de valami miatt egyszerűen nem ment. Pedig nem voltak nagy elvárásaik és nekem sem. Ami nem megy azt nem erőltetem. Ami elérhető, azt megszerzem.
2013. febr. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!