Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen pszichológiai háttere...

Milyen pszichológiai háttere lehet annak, ha egy 30 éves férfinek több nőnemű barátja van, mint férfi, nőkkel több dologról tud beszélni, lelkizni?

Figyelt kérdés
férfi, nő, barát, pszichológia, lelkizés

2013. jún. 9. 13:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
hát nem lehet,hogy elváltak a szülei? mert nekem volt igy egy oszitarsam es bizony o is jobban kinott lanyokkal emiatt...de nem volt vele baj!:) nem meleg az illeto, van baratnoje es szereti :) nem akarja sohamegcsalni vagy barmi egyszeruen csak baratai a lanyok, mert a valas miatt az alakultki benne hogy nonemuekben bizhat, mig apjabol adodoan a ferfiakban nem, igy oszinte baratsagotegy fiuval nem tud kialakitani :/ de ezzel szerintem semmi baj nincs. rem tudtam segiteni kicsit
2013. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mert nőkkel több dologról lehet beszélni kevésbé kell megjátszani magad előttük, ha haverkodtok és nem megdönteni akarod őket. Férfiakkal mi a téma? Ki mennyire rúgott-, szívott be kit dugott meg milyen pózban hányszor,vagy kit szeretne, mi volt a meccsen , ki nyert a forma1-en. Ennyi.Ez engem speciel nagyon untat és idegesít,meg az állandó überelési kényszerük is, hogy mindig túl próbálják licitálni egymást oltári hazugságokat kitalálva.

Nőkkel viszont jól ki lehet jönni ,persze nem a buta libákra gondolok, és olyan dolgokat lehet tanulni tőlük amit nagyszerűen fel lehet használni csajozásra is :)

2013. aug. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. szept. 15. 23:34
 14/14 anonim ***** válasza:

Ajánlom neked az I love you, man című filmet, kérdező!


[link]

2013. szept. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!