Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Úgy érzem sehol nincs helyem....

Úgy érzem sehol nincs helyem. Adna valaki jó tanácsot?

Figyelt kérdés
Nagyon rettegek a hibáktól. Félek megszólalni, véleményt mondani, nagyon nagyon nem akarom, hogy bárki lehurrogjon, ha én tévedek, ezért inkább csendben maradok. Sokszor kicsiny dolgokat sem merek megtenni, hátha zavar valakit és rám szól. Inkább megvárom míg más megteszi, és ha nem szólt rá senki, akkor teszem meg én is. Hiába mondom magamnak, hogy ez mind irreális félelem, nem tudok vele mit kezdeni. És ezért barátaim sincsenek, sehol nincs helyem. Úgy érzem, hogy mindenhonnan futnom kell.
2013. jún. 11. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Átérzem, én vettem magamnak egy motort.
2013. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolkozz el azon, ha mással történik olyasmi, amitől te félsz, azt észre szoktad venni egyáltalán? Akár a lehurrogást is? Ha valaki lehurrog egy másik embert, és te ezt látod, akkor hogy érzed magad? A legtöbb ember lesz*rja a másikat, nem foglalkoznak veled. Különben meg mi történhet veled? Lehurrognak és? Még ha mások előtt is történik, az emberek inkább veled fognak szimpatizálni... Meg aki lehurrogja a másikat, annak valami agyi problémája van, ezeket meg elég jól lehet kezelni, hogy te gyere ki jobban belőle: pl. határozottan belenézel a szemébe és bocsánatot kérsz a tévedésedért, szerintem a föld alá fogja szégyellni magát, ráadásul mások előtt is egy egyenes, határozott embernek fogsz tűnni.

Ezzel azt akarom mondani, hogy nincs tévedhetetlen ember, viszont nagyon kevés az olyan ember, aki a tévedése után bocsánatot tud kérni.

2013. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!