Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akik a homoszexuálisokat egy...

Akik a homoszexuálisokat egy kalap alá veszik a bűnözőkkel, és erkölcstelennek tartják őket, azok mért gondolkodnak így?

Figyelt kérdés
Mért nem lehet felülemelkedni azon, ha valakinek ez nem tetszik, és úgy hozzáállni, hogy a saját életével mindenki azt csinál amit akar, úgy "rontja el" ahogy akarja, de megjegyzem egy homoszexuális férfi pont, hogy akkor rontaná el, ha egy nővel erőltetné, mert az úgysem működne, és az a nőnek sem lenne jó. Annyi mindenen felülemelkedünk a hétköznapi életben, hiszen ha mindenkit utálnánk, akinek van olyan tulajdonsága, ami nekünk nem tetszik, akkor kb. senkivel sem állhatnánk szóba. De vajon a homoszexualitáson miért nem képesek oly sokan ugyanígy felülemelkedni, és békén hagyni? Valaki egyszer azt mondta, hogy "mert nem természetes". Na de könyörgöm! Annyi minden nem természetes már, ami a civilizált társadalom hozománya, és mégse utasítjuk vissza, pedig kevesebb cukorbeteg és/vagy elhízott ember lenne például, ha a táplálkozásunk is természetesebb lenne. (Amúgy meg az se biztos hogy nem természetes, mert az állatoknál is van, de ebbe ne menjünk bele, mert úgysem lehet biztosat mondani.)

2013. jún. 16. 03:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
0%
Egy teljesen b.uzi lezb.i ország, hogyan nevelne utódokat?
2013. jún. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó, amikor primitív emberekről beszéltem, akkor a hozzád hasonlókra értettem. Először is leszbi, nem lezbi. Még a szót sem tudod leírni. Másodszor: a homoszexuálisok aránya mindig ugyanannyi volt. Vagy szted egyre többen vannak? Vagy tényleg írd már el,hogy gondoltad, egyszercsak mindenki meleg lesz? Ha napi 24 órában melegfelvonulást sugároznánk a tvben, akkor féléve múlva már kétszer annyi meleg lenne ?:). Istenem, tényleg nem hiszem el,h ennyi agyhalott ember van.
2013. jún. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
0%

nos látod, te is elismered h logikátlan ...

akkor mit várjanak a kívülállók?


egyébként a kérdésre: sok országban összegyűjtöttek pár területet, amelynek kezelése, csak a "kemény kéz" politikájával működik: drog, terrorizmus, szexuális erőszak, homoszex, prositúció. és ezekben nem ismernek kíméletet.

hát jó kérdés tényleg. valahogy viszont kezelni kell.

2013. jún. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
14%
ha már itt tartunk, én találkoztam olyan anyukával aki azt mondta h a gyerekével nemvolt semmi baj, de amikor 15 évesen meglátta a homovonilást,akkor onnantól megmelegedett ...
2013. jún. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
100%
a melegolimpia nem egy külön olimpia a melegeknek lol. az egy sportesemény, ahova nem csak melegek mehetnek, hanem bárki. a rendes olimpiára is nem csak heterok mehetnek, hanem melegek is. biztosan tudjátok, hogy az egyik rendes olimpián a toronyugrást egy meleg ausztrál nyerte meg.
2013. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
2%

igen, tudjuk, de ő talán az egyetlen kivétel volt, na meg aztán meg is lehet nézni, utána mi lett úgy a szponzorokkal és egyebekkel.


a rendes olimpiára melegek? jjaaajjneee :(

de most már akkor ezzel a homolimpiával is megkavarsz, bár pont ezért is rossz h nincs valami hivatalos honlapja meg stb.

2013. jún. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
100%
ő nem egyetlen kivítel, ha utánanézel a legutóbbi olompián tizenvalahány NYÍLTAN meleg résztvevő volt. annyira meg nem lehetsz naiv, hogy a azokról a többiekről, akikről nem tudsz semmit, kijelented teljes bizonyossággal, hogy heterók.
2013. jún. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 A kérdező kommentje:
3-asnak: A békén hagyás az nem jelent "kötelező haverkodást" is egyben. Mért kell félreérteni? Aranyközépút miért nincs? Mért van az, hogy valakit vagy utálunk, vagy szeretünk, de olyan nincs, hogy "bár nem értünk egyet az életvitelével, de mivel érett felnőtt emberek vagyunk, felülemelkedünk ezen, és békén hagyjuk"? Amúgy meg ez az undorodás dolog ez olyan, hogy egyfelől oké, elfogadom, hogy ilyen van, de attól mért kell erkölcsileg is elítélni, és bűnözőnek tekinteni? És nem értem mért nem jó a hasonlat. Te nem undorodsz az öreg-beteg emberektől? Én sajnos gyakran, mégis tudom tisztelni bennük a bölcsességet, a kitartást, a szorgalmat, az emberséget, annak ellenére, hogy ha meztelenül látnék egy öreg embert, lehet hányingerem lenne tőle. A testétől undorodom, de nem ítélem el, sőt valahol még tisztelni is tudom a lelki értékeiket, mert szorgalmasan végigküzdötték az életüket, és helytálltak nehéz helyzetekben. Vagy egy másik dolog. Ha valaki olyasmit eszik, ami neked undorító, mondjuk bogarakat, akkor őt erkölcsileg is elítéled, és erkölcstelennek is tartod még mellé pluszban? Na ugye, hogy nem. A harmadik dolog, meg az, hogy lehet nem is azt csinálják az ágyban, amire te gondolsz, hidd el. És amit helyette csinálnak, az számodra sem lenne undorító, csak közömbös. Jó a többség valószínűleg azt csinálja, de nem mindenki, úgyhogy igazságtalanság lenne ezzel kapcsolatban is általánosítani.
2013. jún. 16. 20:03
 19/71 A kérdező kommentje:
A melegolimpiához meg én se nagyon tudok hozzászólni, de szerintem azért csinálják, hogy kárpótolják valamivel magukat, ha már ennyit szenvednek igazságtalanul.
2013. jún. 16. 20:04
 20/71 anonim ***** válasza:
0%

ez egy örök jó kérdés h mennyire alappal vagy alaptalanul.


de akkor mit művelnek az ágyban? már olyanokat hallottam h ...huh az nagyon durva szal lassan semmin se lepődök meg. de oké mondjuk h ez a magánügyük. ami viszont nem h ehhez sajna mindig kapcsolódik egy nagyon torz személyiség, és hidd el, k nehéz azt elviselni, és pontosan az az, ami rögtön feltűnik egy egészséges heteró fiúnak.

2013. jún. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!