Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akik a homoszexuálisokat egy...

Akik a homoszexuálisokat egy kalap alá veszik a bűnözőkkel, és erkölcstelennek tartják őket, azok mért gondolkodnak így?

Figyelt kérdés
Mért nem lehet felülemelkedni azon, ha valakinek ez nem tetszik, és úgy hozzáállni, hogy a saját életével mindenki azt csinál amit akar, úgy "rontja el" ahogy akarja, de megjegyzem egy homoszexuális férfi pont, hogy akkor rontaná el, ha egy nővel erőltetné, mert az úgysem működne, és az a nőnek sem lenne jó. Annyi mindenen felülemelkedünk a hétköznapi életben, hiszen ha mindenkit utálnánk, akinek van olyan tulajdonsága, ami nekünk nem tetszik, akkor kb. senkivel sem állhatnánk szóba. De vajon a homoszexualitáson miért nem képesek oly sokan ugyanígy felülemelkedni, és békén hagyni? Valaki egyszer azt mondta, hogy "mert nem természetes". Na de könyörgöm! Annyi minden nem természetes már, ami a civilizált társadalom hozománya, és mégse utasítjuk vissza, pedig kevesebb cukorbeteg és/vagy elhízott ember lenne például, ha a táplálkozásunk is természetesebb lenne. (Amúgy meg az se biztos hogy nem természetes, mert az állatoknál is van, de ebbe ne menjünk bele, mert úgysem lehet biztosat mondani.)

2013. jún. 16. 03:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
6%
Lusta vagyok elolvasni XD
2013. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
23%

1, hát igazán kár h nem olvastad végig, mert igenis válaszoltam .. ha vmit kihagytam, igazán elnézést és akkor kérem, ismtéled meg, mire szeretnél választ!


2, én viszont sokkal inkább mondhatom ezt, de bocs, beszámoztam, tagoltam stb, ennél átláthatóbban már nemtom feltenni őket. szal igazán köszönöm!


3, igen, tartom továbbra is, ha nem is 100%-ra de olyan 95-98-ra tuti megmondom, és megérted már végre h nem azért mert "lányos" vagy "bu.is" vagy tudom is én miket írtatok? hanem egyszerűen rengeteg személyiségjegy csakis a melegekre jellemző! ennyi ...


4, nem, továbbra se tippelgetek vaktában, de ezt nem írom le többször, sőt, nem is tippelgetek! nagy különbség van aközött h tippelgetek vagy h rá se cseszek, csak egyszerűen megérzem, ha köztünk van !!! a halál fog tippelgetni, na nem mintha szükségem lenne nekem bármilyen plusz erőfeszítésre, írtam már h CSAK SIMÁN LEJÖN RÓLA !!! érthető ez így vagy reménytelen?


5, háát a többiekre nézve nemtok %-ot mondani, de azért azt hidd csak el nekem h a heteró fiúk nagy része megérzi ezt!!! elég nagy pontossággal!!


6, minek is írok bármit? IGEN, sokkal kifizetődőbb egyenesnek lenni, mint hazudozni, bár tudom, ez valamiért típushiba :( csak egy példa: volt olyan heteró haverom aki annyira nem találta be jó %-kal a melegeket, viszont egyszer aztán mégis megtudta na és ez volt az a pont ahol összeveszett a csávóval de véglegesen, mert kikérte magának h joga lett volna tudni, mert ha ezt előre tudja a kezdetektől, akkor nyilván nem tusol együtt a csávóval meg stb. szal fel volt háborodva amiért nem mondta el neki csak úgy is, pedig igazból ő nem kérdezte, csak hát ezt egy nagy átverésnek tartotta h játssza a heterót, miközben eléggé más az igazság ugye. na lényeg h ő ezen háborodott fel és látod kisebb lett volna a baj ha tudja az elejétől...


7, ja az igaz amúgy, szintén elég tipikus a szorgalmas és az ostoba párhuzama :) hát legalább próbál egyenlíteni, de igazad van, nagyon szánalmas, amikor valaki földbuta, és még a szorgalmával is rátesz erre :XD

én viszont nem tartom magam annak, bocs, ja és szorgalmas se vagyok annyira ...


8, hogy másból se vált-e ki ellenérzést? jó kérdés. igazából tudom h kivált! na de és? akkor már nem is vagy meleg?


9, a megérzéseim tehát tuti biztosak, sztem a majdnem 100%!-os arány elég jó ... sőt egyébként eddig egyetlen egyszer tévedtem egy nagyon metrosex csávóval, de aztán az is csak olyan féltévedés volt, mert utána kiderült h korábban voltak fiús ügyei, csak elmúltak ... amolyan kamasz kíváncsiság volt nála, de aztán eszébe se jutott volna később már ez.


10, na és akkor fejtsd ki lécci még jobban, mit értesz a szenvedés alatt !!!!!!?? tényleg nem állnak szóba veled emiatt ? és tényleg kiközösítenek? de biztos emiatt? és kik? milyen körökben???


11, nem nem, továbbra se vagyok homofób! én csupán tapasztalatokat írtam, és bocs de ugye elismered, ha ismerek nem keveset, és ez majdnem kimeríti a 100%-ot, akkor azt azért már nevezhetem egy összképnek? és ez igaz azokra is akikről csak hallomásból tudok!


12, hát és most őszintén! meglepődtél h a heteró srác nem viszonozta? még jó h megúsztad ...


13, na és itt egy igen lényegi elem: "kiskorom óta kiközösítettek" ---hm, egy tök tipikus meleg személyiségjegy, kiskori trauma ..:( és még azt mondod h tehát nem lehet baromi jól körvonalazni egy meleg személyiséget? hahayyyy

+ azt is írod h emiatt nem tudod értelmezni a legapróbb kis közösségi megnyilvánulásokat is


14, tehát tudsz értelmes válaszokat adni ... okés és láthatok is?


15, ma még mindig miért is közösítenek ki? már nem vagy kicsi ...


16, na ez a Csányis dolog meg tudod hitelesebb lett volna, ha nem pont ő mondja, ráadásul ilyen átlátszó szöveggel...

Egyébként mi a film címe? megnézném szívesen aztán majd mondok véleményt!


17, és akkor megint nem akarok belemerülni a %-okba és hogy van-e vagy nincs bisexualitás, de látod ez az egyik dolog amit nagyon utálok ... ezt az örökös összemosási kényszert :(

Hiszem h nincs 10% homo, de ti meg ne mossátok össze homóssággal azt, ha két heteró fiúnak is esetleg vannak kalandjai, ugyanis mindkét fél számára pont a heteroszexualitás az alap, anélkül ez nem megy. viszont ettől még egyik se lesz meleg (és bi se).

2013. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 A kérdező kommentje:

6. És miből gondolod, hogy én hazudozok? Mondtam már a kiközösítés dolgot. Engem a fiúk meglátnak, és kb, szóba se állnak velem többet, pedig szerintem nem nézek úgy ki, szóval alkalmam sincs hazudozni. Akikkel meg együtt sportolok, azok meg többségében normálisak, bár volt már ott is, hogy úgy éreztem, hogy valaki nagyon csúnyán néz, ami ugye zavar, de hát nem fogok könyörögni, hogy fogadjon el, ha utál, akkor max. én is utálom őt. Amit meg is érdemel. És a heteró srác felháborodott? De most ez olyan, hogy ha van rajta sapka akkor az a baj, ha nincs az a baj, mert ugye itt a gyakorikérdéseken is egy csomóan írták, hogy ha nem látszik az nem baj, meg minek beszélnek róla, mikor magánügy, szóval valaki meg azt várná el, hogy ne látszódjon, szóval lehetetlenség megfelelni az embereknek... Szóval simán lehet, hogyha előre elmondja, akkor meg azért utálják ki, mert hogy ezt minek kell "reklámozni". Érted.

12. Én nem tudtam, hogy a srác heteró. Tudom, neked hihetetlen, hogy nem érzem meg, de mint mondtam, nekem nincs olyan emberismeretem -a kiközösítések miatt-, mint neked. És bár egyre ellenszenvesebb voltam a srácnak, de mint utóbb kiderült, ő se gondolta volna, hogy én más vagyok, és tetszik nekem. Mindketten elég naívok voltunk még akkor. Talán -többek között- éppen ez tetszett benne, mert olyan cuki volt az ártatlansága. Persze csak míg el nem kezdte éreztetni, hogy ellenszenves vagyok neki, de mondom még egyszer, később kiderült, hogy nem azért voltam ellenszenved, mert rájött volna, mert nem jött rá.

13. Én ha egy meleggel beszélek, meg szoktam kérdezni, hogy kiközösítették-e, és van akit igen, van akit nem, szóval ez se 100%.

16: A film címe: Coming out

17: Én meg imádom ezt a kimagyarázást, hogy ha két "heteró" fiúnak van kalandja egymással, akkor az még biszexualitásnak sem számít. Miért is nem számít annak? Ezt magyarázd meg légy szíves!

2013. jún. 24. 00:27
 64/71 anonim válasza:
0%

Talán azért, mert erőltetik az elfogadást. KÖTELEZŐ elfogadni, azért.

Meg a felvonulás a belvárosban. Rózsaszín apácának öltözött férfi vonaglik a kamionon a Bibliával a kezében. Ez mondjuk sértheti a mélyen keresztényeket! Aza zavaró, hogy mindenki azt mondja ugyan olyanok, mint a heterók, de mégis külön felvonulás, stb.

Mondjuk máshol még erőltetettebb az elfogadtatás. Lásd UK, múltkor olvastam valami szar papírt a munkahelyemen, 4 oldalon hatszor volt leírva a vállalat által biztosított esélyegyenlőség, köztük a szexuális irányultságé... Előbb rúgnak ki azért mert nem tetszik a másik szexuális irányultsága, mint hogy alkalmatlan vagyok adott esetben a munkára...

2013. jún. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
100%

ma 08:04


Hol erőltetik nagyon? 1-szer van az évben felvonulás, amit én melegként szintén ellenzek, de szerintem nem tragédia, ha kb 200 ember 2 óra alatt végigsétál az Andrássy úton.

Engem meg ez a keresztény maszlag idegesít.

Miért kell a heteróknak a prűd, vallásos erkölcscsőszt játszani, ha melegekről van szó? Máskor meg egymást fogdozzák mindenki előtt a tömegközlekedési eszközökön.


Általában az szokta mondogatni, hogy "állandóan reklámozzák", meg "mindenhol az emberek képébe tolják", akinek nincs jobb elfoglaltsága annál, hogy állandóan a melegekkel foglalkozik, és azt lesi, hogy ki a meleg meg ki nem.

Egyébként miért gond az elfogadás? Miért kéne másnak eltűrnie, hogy csak azért elítélik, mert másokhoz vonzódik? Egyáltalán miért kéne, hogy érdekeljen, a számomra anonim emberek véleménye? Én sem szólok bele másnak az életébe, és nem foglalkozok másnak a nemi életével sem.

2013. jún. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
0%

utolsó!


ha lesz időm, kivesézem, de tudod, minden mondattól falnak mentem, mert annyira kiforgatod szépen, ahogy ez szokás nálatok ... ja én se vagyok ám keresztény erkölcscsősz,engem csak simán logikai alapon idegesít a butaság :(


nem, nem, egyáltalán nem erről van szó!!!!!!!!!!!!!!!!!

sztem olvasd át még egyszer amit írtál, és ha meg tényleg ezt gondolod, na akkor ott azért más gond is van :(

2013. jún. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
0%

""csak azért elítélik, mert másokhoz vonzódik? ""


ugye pont erről beszélünk már jó ideje, h nem, egyáltalán nem emiatt ítélik el, ez nagyjából semleges ... (legalábbis a többségnél)

2013. jún. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
100%
hagyjad már ezt a tíz éves rózsaszín bibliás dolgot... menj ki egy felvonulásra és számold össze, a jobb kezeden, hány kirívó ember van ott az ezerből.
2013. jún. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
75%

Ebben az országban sok a sérült ember. Tönkreteszik a padokat, szemetelnek, utálkoznak nap mint nap. A TV-ből ömlik a szar!!!


Ha normális fizetések-normális életszínvonal lenne, senkit sem zavarnának a homoszexuálisok.

2013. aug. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
75%
NINCS PÉNZ a zsebben és NINCS ÉSZ az agyakban. NNa ez Magyarország!
2013. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!