Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akik a homoszexuálisokat egy...

Akik a homoszexuálisokat egy kalap alá veszik a bűnözőkkel, és erkölcstelennek tartják őket, azok mért gondolkodnak így?

Figyelt kérdés
Mért nem lehet felülemelkedni azon, ha valakinek ez nem tetszik, és úgy hozzáállni, hogy a saját életével mindenki azt csinál amit akar, úgy "rontja el" ahogy akarja, de megjegyzem egy homoszexuális férfi pont, hogy akkor rontaná el, ha egy nővel erőltetné, mert az úgysem működne, és az a nőnek sem lenne jó. Annyi mindenen felülemelkedünk a hétköznapi életben, hiszen ha mindenkit utálnánk, akinek van olyan tulajdonsága, ami nekünk nem tetszik, akkor kb. senkivel sem állhatnánk szóba. De vajon a homoszexualitáson miért nem képesek oly sokan ugyanígy felülemelkedni, és békén hagyni? Valaki egyszer azt mondta, hogy "mert nem természetes". Na de könyörgöm! Annyi minden nem természetes már, ami a civilizált társadalom hozománya, és mégse utasítjuk vissza, pedig kevesebb cukorbeteg és/vagy elhízott ember lenne például, ha a táplálkozásunk is természetesebb lenne. (Amúgy meg az se biztos hogy nem természetes, mert az állatoknál is van, de ebbe ne menjünk bele, mert úgysem lehet biztosat mondani.)

2013. jún. 16. 03:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
100%
melegként *
2013. jún. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
11%

"""Még jó, hogy nem támogatod, mert ez iszonyatos. Amúgy meg lehet, hogy megkeresnek páran, de mint írtam, én nem mernék rád írni, mert sejteném, hogy mi lenne a reakciód, és nekem ilyen bunkó fiú nem kell. És szerintem többen vannak akik nem írnak rád, mint akik igen, csak azokról nem tudod azt se hogy léteznek, így nem róluk általánosítasz."""


--- de ki mondta h bunkó vagyok? csak tudod valahogy a legelső másodpercben érzem h miről van szó, aztán eddig nem is tévedtem igazán ... Vannak nagyon gyanús jelek meg ahogy írtam, amolyan megérzés, ami nekem baromi jó, és sosem csap be!! Nézd volt néhány srác, aki így kb végig ment a sporttársaimon, mármint végigpróbálkozott náluk, aztán nem is kertelt sokat, legtöbbször így nyíltan elmondta h azért imádja az ...kat, mert azoknak mind szép kockapocija van és tök jó leszopni őket. na szted?? aztán egy idő után azt képzeld el h már híre ment a dolognak, és oké, mint mondtam, én azért megérzem a dolgot elég könnyen, de sok olyan társam volt, akihez ha már jött egy újabb jelölés és hirtelen nem tudta hova tenni (ami nálunk azért nem ritka hiszen versenyeken egyebeken sok az alig ismerős de mégis ismerős), akkor már az volt az első h visszakérdeztek h "jaj ugye nem a Bence vagy?" :XD

Oké átment már poénba az egész egy idő után, de aztán annyira mégse volt poén.


Viszont a meleg srácoktól kérdezném (komolyan !!!!) h tényleg annyival nagyobb élmény egy heteró srácot leszopni mint meleget? Csak mert erről is felvilágosított az illető ... és hogy ezért is hajlandó sokat fizetni is mert ő csak heterót akar és meleg nem kell neki ... na szép. Szal mennyivel és miért is jobb nektek ez?



"""""hogy lenne már nehéz okoska ? has én kiszúrok egy meleget azonnal már a tekintetéből is, akkor ti talán nem? vagy ez most mi?"

Igen is nehéz. Hiszen nem lehet 100%-ra megállapítani. Csak neked könnyű, mert ha úgy érzed meleg, ha nem is az, akkor se állsz vele szóba, és nem hiányzik, mert van elég barátod. De aki meleg, annak biztosan kellene éreznie, hogy ne járjon úgy, mint azok akik rád írnak, mert rólad is azt hiszik. Láthatod, hogy ők se tudják 100%-ra megállapítani, hogy te heteró vagy, és valószínű te sem tudod ugyanígy, csak nem mész oda megkérdezni, hogy "jól látom-e, hogy meleg vagy", mert lehet nem látod jól mindig, de ezt ugye nem tudhatod.""""


Nemnemnem, nem erről van szó!! hát éppen hogy tudja nagyon jól h heteró vagyok !!! pont ezért ír rám h le akar szopni!!! ha meleg lennék, nem kellenék neki !!!! érted ??

Egyébként meg dehogy nehéz ... ne viccelj már, akkor neked nagyon rossz az intuitív képességed vagy minek nevezzem ezt. Meg azért ez nem véletlen ám! Nem femininitásra gondolok most, hanem igenis vannak bizonyos jegyek (amiket nem is biztos h jól el lehet magyarázni), amikből tök simán megérzem, kitalálom. és nem igen tévedtem ám még. Figy, ha valahol idegenben vagyunk, szívesen fogadnék is veled h csak körbe nézek 50 fiú tekintetén, és mibe h azonnal kiszúrom a meleget?

Ja most biztos én vagyok a rossz megint, de sajnálom, ez van, és működik! Sokszor én se tudom miért, de attól még kiszúrom! és az a helyzet h sztem ő meg nagyon jól érzi azt h én kiszúrtam !! Bizony ... ez olyan oda-vissza játék . Aztán meg imádom amikor még folytatódik a játék, és majd megfeszül h bizonygassa a heteróságát, de hát nem igazán sikerült eddig sose. De most én ezt tök hiába írom, hát ki ha nem ti sztem tök pontosan tudjátok h ez így megy, max csak jó eljátszani a hülyét. Viszont nem vagyok ezzel egyedül! Az egyik sporttársam kb ugyan ilyen, semmi perc alatt kiszúrja, neki is elég egy tekintet, és sztem még ő se tévedett, csak ő még sokkal kevésbé tolerálja, mert mondjuk nekem tök mindegy, semleges, de ő meg volt már h cirkuszt csinált h tuti nem fog egy b..i előtt levetkőzni. .. alig volt ám ciki a helyzet úgy ez mondjuk 50-200 sportoló közt, aztán győztük nyugtatni h maradjon már mert a cirkusz miatt kb minden leállt ... szal na izgalmas játékok ezek.

... nagyon !!!


Lényeg a lényeg h ha te melegként nem szúrsz ki egy meleget, akkor ott sztem elég nagy gondok vannak !! :D

2013. jún. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
84%

"Lényeg a lényeg h ha te melegként nem szúrsz ki egy meleget, akkor ott sztem elég nagy gondok vannak !! :D"


És megkérdezhetem, hogy szerinted honnan kéne ezt kiszúrni? Tudod sok meleg férfiasabban viselkedik meg öltözködik mint sok heteró.

Vagy te fel vagy szerelve meleg-radarral?

Soha nem értem az olyan embereket, akik árgus szemekkel állandóan azt lesik, ki a meleg meg ki nem (szerintük). Nem mind1? Mitől lesz az ilyen embernek jobb, ha egy számára vadidegenről levonja a következtetést, h ő meleg, vagy sem?

Tudod kedves előző, azok, akik olyanokat mondanak, hogy "mindenhol az ember képébe tolják, meg reklámozzák", azok az olyan emberek, akiknek nincsen jobb elfoglaltságuk meg életük annál, hogy azt lesegessék, hogy ki a meleg, vagy hogy "mit csinálhat otthon".

Szerintem ez az abszolút szánalmas.


Én speciel egy meleget sem hallottam még (pedig sokat ismerek) heterók életével foglalkozni. Mert minek? Mi haszna van? Mi értelme van?

Miért jó az nektek, ha ti azon agyaltok, hogy mit csinálhatnak a melegek otthon? Könyörgöm....:D ez már annyira szánalmas....

2013. jún. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 A kérdező kommentje:

52-es válaszra:

Nézd. A könnyűvérű embereket, legyen az csaj, vagy meleg fiú, én se bírom amúgy. De akkor ne azt mondd, hogy a melegeket ítéled el, hanem a k*rvákat oké? Mert a kettő között nagy különbség van ám. Ha általánosítasz, és azt hiszed, minden meleg olyan, mint akik felkínálkoztak, akkor bunkó vagy, mert igazságtalanságot követsz el. Amúgy meg persze én is van hogy érzek valamit, de honnan tudjam, hogy azt most jól érzem? Te sem mész oda megkérdezni, hogy "Ugye jól látom a tekintetedből, hogy te meleg vagy?" Szóval te sem tudhatod 100%-ra, ahogy ezt már írtam. Csak az ilyen túl önbizalmas emberek kézpénznek veszik a saját érzéseiket, és fel sem merül bennük, hogy esetleg rosszul érzik azt, amit éreznek. Ismertem én is egy lányt amúgy, nagyon szorgalmas, és önbizalmas volt, de okosnak nem volt annyira okos, és a hülyeséget is ugyanúgy szajkózta, mint az igazságokat is. Talán magadba kellene szállnod, és elgondolkodnod, hogy oké, így érzed, de honnan tudod 100%-ra, hogy tényleg így van-e? Persze az ember csak a saját érzéseinek hihet legjobban, de az se mindig jön be. Amúgy ezt hogy értetted? "Szal mennyivel és miért is jobb nektek ez?" Remélem te sem gondolod azt a hülyeséget, hogy aki meleg az azért az, mert az akart lenni. Ennyire senki nem mazochista, hogy direkt ennyit akarjon szenvedni, tőled és a többi homofóbtól. Nálam sokáig csak az volt fura, hogy a lányokat szépnek látom, de nem vonzanak, és csak vártam-vártam hogy majd lesz egy lány, aki beindít... aztán egyszer csak szerelmes lettem egy fiúba, aki "természetesen" heteró volt. És nem elég hogy jól összetörte a szívem, még te és a hozzád hasonló emberek is rátesznek egy lapáttal az eleve szar helyzetemre. Remélem megérted, hogy ezek után nem fogom szó nélkül ezt eltűrni, és igen is vitába szálok veled, mert lehet hogy egy embert felesleges meggyőzni, hogy ne legyen homofób, de gondolom sokan olvassák ezeket a hozzászolásaimat, és talán lesznek akik magukba szállnak, és elgondolkodnak, hogy ha amúgy is ilyen rossz nekik (nekünk), akkor talán nem kéne még pluszba bántani...

2013. jún. 19. 20:25
 55/71 anonim ***** válasza:
68%
Ez olyan mint a cigányoknál, van egy csomó jó szándéékú, dolgos, hasznos társadalmi tag (kevesebb) és a többi a nemnormális munka kerülő 0IQ -val rendelkező. A melegeknél ugyanez a helyzet. Az a pár jó aki van meg van bélyegezve. Am Kedves ötven valahanyadik aki gaydarral rendelkezik. Írhatna és szerezhetne nekem tekintetből egy hozzámillő srácot! Az adná :D (ffi_gay22)
2013. jún. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
21%

jahaha hiába poénkodtok, homofób se vagyok, bunkó se vagyok, ellenben elég jó srác vagyok, és igenis k jó radarom van ahogy ti hívjátok. és még csak butának se érzem magam, na meg azt az aprócska tényt elfelejtettétek elolvasni h eddig szinte soha nem tévedtem!!


és nem azért mert feminin!!! ezt se olvastátok el ... NEM NEM NEM!! nemtom minek hívjam, oké, ti gayradarnak, én csak egyszerűen k jó megérzésnek vagyis k jó emberismeretnek, mert a legapróbb kis rezzenésekből is lekapom róla!

de ne forgassátok már ki amit írok ... szted az nem elég általános ha 100%-ban így működik? és elhiszitek h nem csak nálam? sztem a legtöbb heteró srác azonnal lekapja, az más kérdés h szóvá teszi vagy nem.


és még mondok vmit: a létező leggázabb típus, amikor egy meleg srác bizonygatja h rajta aztán tuti nem látszik és róla aztán tuti nem veszi észre senki, miközben pont ez a kényszeres viselkedés, azaz a ló másik oldalára való átlendülés teszi amolyan rögtön lekapóssá róla a dolgot.


Ne nézzetek már olyan hülyének h azért kapnám le mert valaki feminin! a-a !! szó sincs róla! a létező legférfiasabb melegről is azonnal lekapom, és elhiszed h teljesen én se tudom megmagyarázni, miért van ez? de attól még működik ...

és NEM NEM NEM azért mert kényszeresen lesem h ki az és ki nem az, ahogy itt valaki meggyanúsított (!!!), hanem mert semmi körbenézegetés nem kell, elég ha ott vagyunk 50-en mondjuk, és nekem ugyan eszembe nem jut a téma, elég hacsak 50-en dumálunk, baromkodunk, de attól még azonnal lekapom a személyiségéről (!!!) h hopsss itt valami nem oké! ismétlem:

elhiszed h nem csak én? és hogy nem kell keresnem meg nézegetnem???


komolyan hagyjátok már ezt az örökös kiforgatást!!!


Viszont na annál visszataszítóbb már tényleg nincs amikor az illető kényszeresen ellenbizonygat minden pillanatban! huuuuuuuu na az nagyon gáz, és erre írtam h akkor már ezerszer szimpatikusabb az olyan meleg srác, amelyik nyíltan bevállalja ... és mondjak egy titkot? ez a "fajta" nem is zavar egy kicsit se, na meg arról ne beszéljünk h sokkal jobb, egyenesebb a személyisége is (azaz pontosan emiatt nem zavar sztem ....).

esküszöm ... ha netán akad egy olyan csávó valahol köztünk, akiről úgy köztudott és nem is feszül meg minden pillanatban h bizonygasson, hanem tök simán meg is mondja ha éppen úgy van, hát képzeld el h én mint buta és homofób heteró (!), a legkisebb mértékben se zavartatom magam!!!! Ezt azért így fel tudjátok fogni? és azért írom mert pont volt és van is erre példa a szélesebben vett köreimben, és azzal a csávóval kapcsolatban azért nem merül fel semmi ellenérzés, mert így, természetesen kezeli a dolgot. csak hát a legtöbb inkább beteges sajna. pedig ez is ám hát hogy is mondjam, olyannyira nem takargatja h volt már sokszor h pl olyan képeket tett fel h otthon a barátocskájával ünnepeltek vmit, vagy éppen bulira egy csávót hozott el, de értitek azt h egy kicsit se zavarta a kutyát se???


Vajon mi lehet a titka? nem tán az h természetesen viselkedik? és nem hazudta ám azt h az unokatesója!! meg nem hazudja tele folyamatosan az egész életét?


A frászt ... mindenki tudta h kije. na most ezt magyarázzátok meg h akkor miért nem lehet ezt úgy általánosságban is így kezelni, hozzáállni? A legtöbbnél viszont NEM ÉS NEM, és sajna nagyon beteges titkolózást, torz személyiséget érzek és ez az ami ba...ttul idegesít!!


De most ezt értitek vagy tök mindegy mit írok? Na de szal várom ám a választ arra h miért nem lehet így viselkedni mindenkinek és hogy vajon mi lehet ennek a titka h az ilyenek még csak a legkisebb ellenérzést se váltják ki belőlem? Hmmm ???? na meg másból se ???


De van ám tehát a kényszeres bizonygatóra is példa, saját maga szerint senki se látja rajta és hűű de heterós (ami alatt ő azt érti h fiús, és az is, csak mégis ott az a bizonyos radar ... vagy mi a tököm ..), na ehhez képest nagyjából mindenki az erőlködésein röhög és borsózik a háta szintén mindenkinek ha netán bejönne az öltözőbe / tusolóba ... Sztetek ???

Hol a magyarázat????? ismétlem: a nyíltan meleg sráccal ez nincs! ott senkinek nincs semmi fura érzése se ha bejön a tusolóba, de sőt, akár vele is ökörködünk ugyanúgy vagy akár poénkodások is elsülnek ezzel kapcsolatban de a lényeg h NYÍLT MINDEN !!!

Na most akkor ehhez tehát mit szóltok, hogyan magyarázzátok ??

Épp a napokban tiltottam le ezt a kényszerest, mert elegem lett a mindennapos handabandázásából meg hülyeségeiből, k nehéz ám elviselni a gyereket. Ez a másik srác miért nem handabandázik? Miért nincs az állandó bizonygatási kényszere ? pedig ugyan olyan fiús, csak az a különbség h neki ez a téma semleges, se nem titkolja se nem kiabálja szét, de igazából mindenki le..arja.

Magyarázzátok meg MIÉÉRTT ??? Pontosabban a 99% miért nem tud kb ilyen lenni? higgyétek el, iszonyat idegesítő ez az állandó atomtitkoskodás, rejtélyeskedés, huuhh kimerítő a csávó, de tényleg. Egyik haverom mondta éppen vele kapcsolatban h a CIA lóf..z hozzá képest az tuti. Mit is mondjak, elég eredeti a csávó, amikor tehát kényszeresen bizonygat, aztán meg valaki éppen belinkelt valami ismerkedőoldalt ahol azt írja magáról h a legfontosabb neki h a partnere uni legyen mert áááááááá nem folytatom.

Igen, teljesen hiteles !!

De a kérdésem továbbra is az h ezzel a másikkal (amelyik a nyílt), azzal meg miért nem történnek ilyenek? miért max csak poén szinten említ meg valaki ilyesmit? Szal áhh ezt az életben nem tudjátok nekem megmagyarázni asszem.


Nem lehet h mégis itt a személyiség a kulcs????

nem pedig az amit próbáltok rám erőltetni meg kiforgatni, csak éppen nem arról beszélek!?? nem lehet ???


De sejtem h ezt se így fogjátok érteni, ahogy én leírtam ... na mindegy.


(js és adalék:

egyik nap neki rontottam az egyik csávónak skypen aki persze szintén a kényszeresen bizonygató típus, aztán megmondtam neki h na oks, velem ezt felejtse el azonnal, aztán erre csak az volt a válasz h mert én nem érthetem milyen a meleg élet és muszáj ilyennek lennie. na megmagyarázni már ő se tudta ... csak ezt hajtogatta h nem érthetem nem érthetem ... --- OK tehát valaki felvilágosítana arról amit nem érthetek ?????? köszönöm !!! ja még tudjátok mi az izgi? meséltem ezt ennek a nyílt srácnak, és dobjátok el magatokat h mit válaszolt!! azt mondta h ne is akarjam megérteni a legtöbb meleget mert agybetegek .. na pufff, ha még ő is ezt mondja, akkor most mi van itt ??? VALAKI PLEASE !!!)

2013. jún. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
21%

és akkor a kérdezőnek:


1, igazából ennek nincs köze az iq-hoz


2, a könnyűvérűsghez sincs!


3, nem nem vagyok bunkó egyáltalán


4, igazságtalan se vagyok


5, nem, nem kell nekem megkérdeznem, de nem értem h miért nézel ennyire hülyének ... ahogy írtam, egyszerűen lejön róla, ennyi, és azt azért érted h 100%-ra így van ez és nem csak az a kedvenc szórakozásom h próbálom kitalálni mert unatkozok ?


6, na most az önbizalomnak ehhez nem sok köze van


7, úr isten, mi ez a szorgalmas lány-párhuzam? hát sztem nem nekem vannak itt okosságbeli kihívásaim :( amúgy a szorgalomnak tényleg köze nincs az értelemhez, de hogy jön ez egyáltalán ide ?? jaajjj neeeeee


8, na mit is értesz szenvedés alatt ???


9, nem , nem gondolom h az akart lenni, de nem értem, te miért gondolod ezt rólam ...


10, aha értem, és neked pl miért szar a helyzeted? mármint konkrétan neked ???


11, hát van ez így h heteró fiúba leszel szerelmes, mert hát eleve állítólag jobban is izgatják a melegeket, másrészt ugye %-osan is nagyobb az esély (főleg ha neked tényleg ennyire nincs afféle radaron meleg létedre)


12, értem, és a heteró srác azzal törte össze a szíved h nem jött össze a dolog? és ezért s.ar most neked? vagy mi? hát de most mit kellett volna csinálnia? meleggé válnia mert beleszerelmesedtél?


13, hozzám hasonló emberek azok kik ?


14, mivel teszek rá egy lapáttal és mire?


15, még mindig fenntartom h nem vagyok homofób,én csak az idiótákat nem csípem, ezt az előbb már kifejtettem ...


16, aha, és miért kéne magamba szállni? előbb is kértem magyarázatot, remélem kapok is !!!


17, pluszba mivel bántalak/bántanak???


na ennyi a kérdésem az írásoddal kapcsolatban. kösz.

2013. jún. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!


Nem olvastam végig az összes bejegyzést, szóval lehet már válaszoltál is a kérdésemre.

Azt állítod, hogy 100%-ra megtudod mondani, hogy ki meleg és ki nem. Eddig hány melegnél vált be teljes mértékben a megérzésed? Vagyis ezek ténylegesen be is bizonyosodtak vagy csak te úgy hiszed, hogy akikről ezt gondolod azok melegek? Szóval életed során találkoztál mondjuk x meleggel és te rögtön rávágtak, hogy ők mások és ők mondjuk be is vallották, hogy azok? Tehát 100%-os bizonyítékot szereztél? Vagy csak vaktában tippelgetsz a világban, hogy ő is és ő is meleg.

2013. jún. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
0%

az erkölcs kapcsán beszéltek Obama jelenlegi eltúlzott tolerancia-politikájáról, hogy túlságosan nagy hangsúllyal szól a melegekről, és aztán megjegyezték utána, hogy ilyen világban élünk, ahol az igazi értékek elvesznek, és ezeket kell erkölcsi értékeknek tekintenünk. már rég elkezdődött a dekadencia kora, de egyre erősebb a tendencia, és ezt kell megállítanunk valahogy. erről is mi a véleményetek?

bár látom, durcáskodni meg hisztizni az megy, értelmesen válaszolni konkrét kérdésekre, az már nem. most erre is mit mondjak?

2013. jún. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 A kérdező kommentje:

De attól, hogy neked jók a megérzéseid, attól még nem várhatod el ezt mindenkitől. Amúgy meg én elolvastam, hogy írtad, hogy szinte hos nem téved, de honnan tudod? Mert még mindig nem válaszoltál rá, és biztos vagyok benne, hogy nem mész oda megkérdezni, hogy jó látod-e.

És azt se várhatod el mindenkitől, hogy olyan bátor legyen, mint az a meleg srác ismerősöd, akit nem érdekel, hogy mások mit gondolnak róla, ő akkor is úgy éli az életét, ahogy ő akarja.

És honnan tudod, hogy másból sem vált ki ellenérzést?

És én nem nézlek hülyének, de azt nem értem, hogy miért vagy olyan biztos a megérzéseidben, amikor az előttem levő is írta. A szorgalmast csak azért írtam, mert amúgy kedveltem a csajt, és nem akartam rossz fényben feltüntetni, de ami igaz az igaz. Szenvedés alatt én azt értem, amikor úgy néznek rám az emberek, mintha én nem is ember lennék, és szóba se állnak velem, vagy éreztetik, hogy értéktelennek tartanak, és lenéznek. És persze hogy nem vártam a heteró sráctól, hogy viszonozza, de ettől még nekem ugyanúgy rosszul esett. Neked hogy esne, ha szerelmes lennél egy lányba, és nem viszonozná?

Amúgy meg aki olyat mind, hogy "sajnos ezzel szinte mindig együtt jár az a nagyon torzult személyiség" az szerintem homofób, mert általánosít.

Amúgy meg lehet nekem azért se működik annyira a "radarom", mint neked, mert engem kiskorom óta kiközösítettek, és ezért nem voltam annyit emberek között, hogy megtanuljam értelmezni azokat az apró jeleket, amiket te meg igen. Na erre gondoltál? Tényleg rengedeg dolgot okoz a kiközösítés, aki ezt nem élte át, tényleg nem tudja megérteni. És igenis tudok értelmes válaszokat adni, csak túl sokat kérdeztél egyszerre, ezt a választ is két részletben írtam meg, az én kérdéseimre viszont meg te nem válaszoltál.

Figyelmedbe ajánlok megint egy cikket, és abból egy részletet:

[link]


"Csányi emlékeztet, hogy a statisztikák szerint az emberek 8-10 százaléka meleg vagy biszexuális. „Valahogy be kell hozni a köztudatba, hogy milyen sok férfi él közöttünk, akik nem selypítenek, nem nyávognak, nem tartják hülyén a kezüket, nem stylistok és nem fodrászok. Hétköznapi módon viselkedő emberek, akiknek nincs személyiségzavara, nem gondolják magukat nőnek. Férfiak ők is, csak a saját nemükhöz vonzódnak, amit nem ők választottak. Jó lenne, ha nekik sem kéne bujkálniuk vagy szégyellniük magukat. Arra gondoltunk, hogy ha csinálunk egy szórakoztató filmet, ami sok emberhez eljut, és mellesleg a melegekről szól, az lehet egy lépés az elfogadásuk felé”.

2013. jún. 21. 14:55
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!