Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akik a homoszexuálisokat egy...

Akik a homoszexuálisokat egy kalap alá veszik a bűnözőkkel, és erkölcstelennek tartják őket, azok mért gondolkodnak így?

Figyelt kérdés
Mért nem lehet felülemelkedni azon, ha valakinek ez nem tetszik, és úgy hozzáállni, hogy a saját életével mindenki azt csinál amit akar, úgy "rontja el" ahogy akarja, de megjegyzem egy homoszexuális férfi pont, hogy akkor rontaná el, ha egy nővel erőltetné, mert az úgysem működne, és az a nőnek sem lenne jó. Annyi mindenen felülemelkedünk a hétköznapi életben, hiszen ha mindenkit utálnánk, akinek van olyan tulajdonsága, ami nekünk nem tetszik, akkor kb. senkivel sem állhatnánk szóba. De vajon a homoszexualitáson miért nem képesek oly sokan ugyanígy felülemelkedni, és békén hagyni? Valaki egyszer azt mondta, hogy "mert nem természetes". Na de könyörgöm! Annyi minden nem természetes már, ami a civilizált társadalom hozománya, és mégse utasítjuk vissza, pedig kevesebb cukorbeteg és/vagy elhízott ember lenne például, ha a táplálkozásunk is természetesebb lenne. (Amúgy meg az se biztos hogy nem természetes, mert az állatoknál is van, de ebbe ne menjünk bele, mert úgysem lehet biztosat mondani.)

2013. jún. 16. 03:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
60%
akinek meg nem tűnik fel az a beteg hetero? lol... e égesd már magad tovább, nekem kellemetlen
2013. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
0%

ez az egyik legborzalmasabb tulajdonságotok egyébként h olyannyira okosak vagytok h az már fáj ...

(egyébként olyan nincs, ugyanis ez ösztönös folyamat és "kiszimatolja" azonnal)


de inkább azt akartam kérdezni h ki volt az a nagyon sok és rengeteg ember a mostani londoni olimpián? csak mert nagy részét legalább névről ismerem, és egyről se tudok (olyanról ige, hogy nyunyót tart magának edzések utánra meg versenyekre de szal tiszta meleget nem)

2013. jún. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 A kérdező kommentje:

"h ehhez sajna mindig kapcsolódik egy nagyon torz személyiség"

Talán rá kellene már jönni, hogy sokkal több meleg van, mint akin észreveszitek. Csak akin nem veszitek észre, azon arra sem gondoltok, hogy "jé milyen normális, pedig meleg", hanem "biztos heteró", pedig nem. Amúgy meg aki tényleg torz személyiség, azt pont miattad, és a hozzád hasonló emberek miatt torzult el, mert gyerekkora óta kiközösítették, megalázták, bántották, és ez nem az ő hibája, hanem a ti hibátok, homofóbok!!!!

2013. jún. 16. 21:00
 24/71 anonim ***** válasza:
0%

ez meg a másik :(

igyekeztem mindenkire ráhúzni a bélyeget ... izgalmas de ismert mechanizmus ez is, tipikus kisebbségi törekvés egyébként. mindenesetre nem túl szimpatikus.

2013. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
100%
ki beszél nagyon sokról? azt mondtam, nem egy, ahogy te gondolod. az meg hótbiztos, hogy az olimpia több ezer résztvevőjéneke szexuális orientációját nem ismered és ez így van jól.
2013. jún. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
6%

én csak a magyarokra gondoltam TERMÉSZETESEN, de hogy mi van jól és mi nincs, azt majd inkább én eldöntöm. ha valamelyikről kiderült volna, nyugodj meg h nem jött volna velünk ... ebben biztos lehetsz okoska. de én meg abban vagyok biztos h nincs köztük. a magyar válogatott nemzetközi viszonylatban is igen egészséges és mentálisan is jó állapotban lévő sportolókból áll (valóban van egy 10% akit nem ismerek kb, akkor ezekről nem mondok véleményt)


És azért akaszt ki nagyon ez az újabb okoskodásod, mert egy szex orientáció TERMÉSZETESEN nem csak a szex. orientációra korlátozódik, hanem egy egész személyiségre. de ezt innen akkor nem bontogatnám tovább. kutass kicsit ... én azt is elismerem h a bajok egy része az elutasítottságból adódik, de attól még léteznek ...

2013. jún. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
6%

arra se kaptam választ h "az erős kéz" politikáját akkor ti mennyire látjátok sikeresnek. itt nálunk nem működne bár nem is annyira lehetetlen, és már leírtam a lényeget. vannak területek, amiket nem lehet másképp kezelni.

Drog, homoszex és hasonló dolgok miatt Afrikában, sok ázsiai országban vagy É-Koreában mehetnél minimum a kőbányába átnevelődni,és kérdezzük meg őket, ott mennyi van. Nem vagyok radikális, ezért nem akarom az iráni példát, de azért azt se, hogy szabadon "terjesszék az igét", és egyre több fiatalunkat kapja el a darálógép ...

2013. jún. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 A kérdező kommentje:

"én azt is elismerem h a bajok egy része az elutasítottságból adódik, de attól még léteznek"


És szerinted igazságos valakit olyan bajok miatt elítélni, amit mások okoztak neki? Ez olyan, mintha egy gyereket összevernének a suliban, és otthon a szülei azért vernék meg pluszba, mert hogy nem védte meg magát. Nonszensz.


Az "erős kéz" politikáját én nem ismerem, de elég szomorú, hogy azokon a helyeken, amiket írtál, még rosszabb a helyzet, mint nálunk. Bele se merek gondolni, ott mennyit szenved sok meleg ártatlanul. Az meg, hogy a fiatalokat megfertőzi hülyeség. Maximum ha nem hall róla, akkor nem jön rá, hogy mi a helyzet vele, és úgy éli le az életét, hogy sosem fogja megérteni mért nem élvezi igazán a nőkkel való életet, de boldog nem lesz az tuti.

2013. jún. 17. 00:35
 29/71 anonim ***** válasza:
0%

jó hát ilyen filozófiával tulképpen senkit se lehetne mert ugye szegény gyilkos is a sanyarú gyerekkora és gyerekkori traumái miatt lesz gyilkos :(

nincs igazam?


a kemény kezet leírtam már: pár területen nincs cicázás, csakis kemény kezek mert csak ez lehet hatásos. amiket írtam ... az még a finomabb ha kőbányában dolgoztatás mert biztos hallottál olyanról ahol felakasztják, megkorbácsolják, vagy oké, most már rendelkezésre állnak modern módszerek, szal egy injekciós terápiával már nem is kevés országban alkalmazzák a kémiai kasztrációt.


De akkor írja már le valaki, miért tévedek, és miket csinálnak az ágyban mert amit én eddig hallottam, attól kb behánytam ... (gondolom, nem kell írnom: anál, fisting és hasonló finomságok). szval na megmondom a frankót: ha két fiú érzelemmel valamiért szerelmes lesz egymásba, oké, én még meg is értem, hidd el! és még azt is ha szeretnék megszeretgetni egymást. de hogy egymást izéljék análisan na neeeeeeee. az már túlmegy ezen sztem.

2013. jún. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
41%
Azzal a meleggel nincs baj akin nem látszik! Rengetegen vannak, sőt sztem még a b*zi ellen kommentelők között is van olyan, azért teszi, hogy beálljon a sorba, és hogy ne sérüljön a lelke. Tény ami tény, itthon nagyon undorítóan viselkednek a melegek, ha ez változna, és nem kérkednének vele (bár ma már a hetero srácok 99,8 % b*zinak öltözik ÉS EZ TÉNY!!!) Akkor simán ettől is jobban elfogadott lenne. Viszont a sok hetero... a melegektől tanult öltözködni, divatos hajat viselni, mégis leszólják őket.. Ebben sincs logika... Ennek sosincs vége. (begyepesedett egyik oldal, begyepesedett másik oldal, ebben közös nevező sohasem lesz! Hidd el, már nem tudom hányadik kérdés ez, itt fent az elmúlt 1 év során és mindig ugyanazok a válaszok...)
2013. jún. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!