Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak? Hogy kezdjek neki?

Mit csináljak? Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Szóval, nagyon unom már magam, megőrülök, egész nap itthon ülök már évek óta...nyári szünetben is. Van 1-2 haverom, de ők is ilyenek. Sehova sem akarnak eljönni. Megakarok ismerni új embereket, akikkel elvagyok, bulizunk, szórakozunk stb. Na de hogy kezdjek neki ? Nehezen ismerkedem sajnos :S az első pár órában elég szarul érzem magam új emberek társaságában, és alig beszélek, de aztán felszabadulok, és nagyon jól elvagyok.

Nem szeretném ezt a nyarat is unalmasan tölteni.

15/F


2013. jún. 28. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
hogyhogy otthon vagy évek óta 15 évesen?
2013. jún. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom...mint mondtam, olyan emberekkel haverkodtam, akik egész nap otthon ülnek és kockulnak (suliba ismertem meg őket amúgy) és emiatt én is ilyen lettem, de nem akarok ilyen lenni.
2013. jún. 28. 15:02
 3/4 anonim válasza:
szerintem menny és csajozz. menny el este bulizni és ott fiukkal lányokkal egyaránt ismerkedhetsz.
2013. jún. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azt írtad egész nap.
2013. jún. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!