Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mert ilyen ez a nyar? Mit...

Mert ilyen ez a nyar? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
a tavaly nyaram jo volt. akkor volt egy nagyon jo baratnom akivel tenyleg minden nap talalkoztam,napi 18 oraba egyutt voltunk. ezert uye nem unatkoztam.. de mostanra ezzel a baratnommel osszevesztem . vannak mas barataim is de abbol 2-t nem engedik el sehova. konyorogniuk kell azert hogy kavezni elmehessunk. 1 baratnomnek meg vannak mas programjai,mas barati es engem oda nem szokott hivni. hetente 1-2 programom van ea en ezt kevesnek talalom.. annyira vartam ezt a nyarat. ugy kepzeltem el hogy minden szombaton bulizni fogok. egesz nap programjaim vannak stb. es olya csalodott vagyok...a "mit csinaljak" alatt nem arra ertem hogy baratokat szeretnek keresni, eleg az a 3 baratnom. inkabb arra gondolok hogy hogy tudnek beletorodni abba hogy ez ilyen punnyados nyar lesz? es amugy lehet hogy azert ilyen lapos ez a nyaram mert annyira vartam,szerveztem? 16/L. bocsi ha helyesirasi hibak vannak benne de telefonrol irok es nehez irni
2013. júl. 5. 20:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress valami hasznosat, amivel lefoglalhatnád magad, és úgy nem lesz punnyadás. Lehet a barátnőidnek is sok dolguk van otthol, azért nem érnek rá lófrálni minden nap. Barátod nincs? Ha szétnézel otthon, biztos te is találsz valami hasznosat, amivel lekötheted a felesleges idődet.
2013. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!