Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezek után?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezek után? Bővebben lent

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,és tetszik egy srác. Minden nyáron van napközis tábor és ő is szokott menni. Ott megláttam és...huh tudjátok az az érzés. Szóval rá írtam fb-n,h tetszik nekem meg minden (még suli időben) kérdeztem h hányadikos,stb. mondta h 8.-os de kiderült h kamuzott,a lényeg h kért rólam képet,és nem tetszettem neki. Így megmondta. Most szerintetek mennyek ezek után a napközis táborba,mert szégyellem magamat ez miatt...

2013. jún. 28. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Menjél nincs benne semmi szégyelni valód
2013. jún. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi. Csak attól félek h ha meglát akkor össze súg a haverjával,h ez az a csaj...érted.

De sztem nem vok vlami csúnya,csak nem az ő ízlése.

2013. jún. 28. 09:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen! :)
2013. jún. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem is menjél.. Attól, hogy ő "azt mondta,hogy nem tetszel neki" attól még nyugodtan elmehetsz a táborba, és ha véletlenül tényleg kibeszélnek akkor ne foglalkozz velük, csak érezd jól magad.(:
2013. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előzőkkel!

Hagyd a fenébe, ne foglalkozz vele! :) Biztos nagyon szép lány vagy, mindenki nagyon szép a maga módján! Nem lehet mindenkinek tetszeni... Ha meg kibeszélnek, akkor hagyd ott őket, ne foglalkozz velük! Húzd ki magad, hogy "már pedig én igenis szép vagyok és értelmes annyira, hogy ne foglalkozzak ezekkel az idiótákkal" és érezd jól magad! :) Ha ilyen idióta a srác, akkor annyit sem ér, hogy idegeskedj ezen! Egyszerűen tegyél úgy, mintha nem történt volna semmi! :D

Jó szórakozást a táborba, remélem majd jól érzed magad! A fiút pedig ejtsd le magasról! :)


14/L

2013. jún. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tényleg nagyon szépen köszönöm :-* <3

Akkor hétfőtől megyek is!:D

2013. jún. 28. 19:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Meny a táborba és töröld a Facebookod.
2013. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen,érezd jól magad a barátnőiddel,csak természetesen,ne görcsölj azon h úristen vajon miket gondolhatnak,n légy buta...Az is lehet h nem tud mit kezdeni,ezzel a tudattal,fél,nem tudja hogy kezdeményezzen,nem volt még barátnője...s így intézte el
2013. júl. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Töröltem már rég:)

Köszi:) Volt már barátnője:)

2013. júl. 4. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!