Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnák ezen változtatni...

Bettycii-the-sexy-girl kérdése:

Hogyan tudnák ezen változtatni? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Elégé zárkózott vagyok..

Társaságban inkább hallgatok , nem bontakozok ki ,csak simán meghúzódok.Szeretnék ezen változtatni ,de nem tudom ,hogy hogyan ..

Valaki tudna ötletet , tanácsot adni?



2013. júl. 15. 13:10
 1/3 anonim válasza:

Én is elég zárkózott vagyok idegenek előtt, nehezen kezdeményezek beszélgetést. De az utóbbi 1-2 évben elég sokat változtam, aminek nagyon örülök :D

Párszor kerültem olyan helyzetbe, ahol muszáj voltam magamra parancsolni, hogy na, akkor most beszélgess, mert különben nagyon gáz lesz a következő pár nap. Ez nekem segített :) Utána már csak jobb lett, mert "eltűnt" a zárkózottságom.


Nem azt mondom, hogy minden gondolatom megosztom a legelső találkozásnál mindenkivel, de jelentősen változtam :)


15/L

2013. júl. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor is ha a társaság olyan emberekből áll akiket ismersz?


Én is zárkózott voltam , de a barátaim /haverok elhívtak ide -oda bulizni,sütögetni.Nem voltam vmi nagy alkohol fan,de minimálisat ittam,ami remekül oldotta azt a kicsi feszültséget amit akkor éreztem ha társaságban voltam.Nem tudtam oldódni egyszerűen.Aztán egy kis pia elég volt,hogy ismerkedjek.Oda mentem a idegen emberekhez

.Ki kell 1-2 embert pécéni akik mondjuk egyedül vannak vagy csak 2-3-an beszélgetnek.Pár szót kell váltani,megkérdezni tőlük pár alap kérdést és abból már vagy elindul egy beszélgetés vagy nem.Ha nem indulna el akkor tovább kell állni.

Én mindig egyesével beszélgetek az emberekkel vagy max 2-3-an legyenek ott.Múltkori buli elején én voltam egyedüli lány aztán jött még egy csajszi,a többiek fiúk voltak.A csajszi rögtön jött oda ismerkedni aztán egész este kb vele buliztam,jött oda még 2 srác akikkel össze ismerkedtem.Tök jót beszéltem mindenkivel :D

Minden egyes összejövetelnél újabb embereket ismerek meg.Meg aztán nem csak én megyek oda mindenkihez,hanem mások is oda jönnek.

Aztán így egyre nyíltabb vagyok.

Igazából egy társaságnak köszönhetem amibe belecsöppentem,hogy nyítottabb lettem.Ez 4-5 év volt mire kinyíltam.Régebben hívtak,de nem mentem,aztán meguntam,hogy itthon ülök.Egyszer elmentem egy házi buliba annyira megtetszett,hogy most már nem tudok nemet mondani egy összejövetelre sem :D Még van hová fejlődnöm.De már nem kell pia sem,hogy oldódjak,persze azért könnyebb ha iszok egy kicsit.


Változtatni úgy tudsz,hogy te is nagyon akard és ne legyél bátortalan.Menj oda te is ismerkedni kérdezzél ezt azt.Ha buli van akkor igyál egy kicsit 2 pohár bármitől nem leszel full részeg,de lazább viszont leszel.

2013. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Macsek08 válasza:
Remélem, a "tudnák"-ot csak elgépelted...
2013. júl. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!