Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon ciki lenne? (lent)

Nagyon ciki lenne? (lent)

Figyelt kérdés
Mennyire piszkálnának azért ha elvinném a rózsaszín lila párnámat a gólyatáborba? Nagyon gáz lenne?
2013. júl. 27. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Tuti szívatnának vele, azért elég gáz, még szerintem is, pedig nem vagyok az a fajta, aki csak úgy oltogat másokat, de ez olyan magas labda, hogy még én sem hagynám ki :P
2013. júl. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért piszkálna ezért bárki is? Nem egészen értem. Nálunk ilyesmiért utoljára oviban piszkálták egymást a gyerekek... de persze nem tudom nálatok milyen visszamaradott emberek vannak.
2013. júl. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én strandra is viszem a kis díszpárnámat ( egy pipike fej van rajta) kit érdekel a véleményük? engem biztos nem érdekelne.
2013. júl. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ha annyira szereted ne vidd el.

El fogod hagyni, vagy lehányják, vagy hasonló.

2013. júl. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Jackie Micke válasza:
93%
Őszintén? Én azért nem szarnám le, hogy mit mondanak, mert lehet, hogy 4 évre előre megalapozod magadról a rosszmájúak véleményét. Másik lehetőség: szard már le őket. Semmi közük az égvilágon hozzá!
2013. júl. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 rockergirl válasza:
szerintem, egyáltalán nem ciki. mért lenne az? mindenkinek vannak égő dolgai.. de ha félted és úgy gondolod nincs akkora önbizalmad mint azoknak az embereknek. akkor inkább ne vidd el.. de ha elviszed és ki cikiznek veheted viccesre is.. ha zavarban vagyok én is azt csinálom:)
2013. júl. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én ilyenen nem sértődnék meg ha ezzel "cikiznek"... ha valaki meg ezért cikizi, azzal meg nem fog 4 évig barátkozni nem? sehol nincs olyan hogy mindenkivel jóban vagy...
2013. júl. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!