Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az nagyon ciki, ha az embernek...

Az nagyon ciki, ha az embernek nincsenek barátai mert nem tud szerezni?

Figyelt kérdés
17/L

2013. júl. 19. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé. Legyél nyíltebb és közvetlenebb. A gátlásos emberek nem nagyon jönnek be úgy általában, tudni kell feloldódni és nem izgulni mindenen. Talán akkor menni fog. : )
2013. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bocs, nyíltAbb. Elírtam.
2013. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátot nem szerezni kell, hanem találni, és hogy talál az ember? Úgy, hogy keres, szóval nem otthon, magadban kell üldögélni ,hanem ismerkedni, új társaságba járni és beszélgetni másokkal, csak így lehet barátot találni.
2013. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mennék én ha hívnának...de az ismerőseim se keresnek nagyon. egyedül meg elmenni mondjuk egy pubba? sztem ugy nemlehet. monsjuk odamegyek tök idegen emberekhez, h szia én x vagyok és te?
2013. júl. 19. 15:26
 5/12 anonim ***** válasza:

Merre laksz kérdező?


19/L

2013. júl. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"monsjuk odamegyek tök idegen emberekhez, h szia én x vagyok és te?"


18 évesen nagyjából így kezdtem. Innentől kezdtem elnőni enyhe autizmusom. Ezt szó szerint értem. Félig aspergeres voltam, és minden autista tud egy szintig korrigálni az autizmus spektrumon belül.

Aki mer, az nyer. Csak ne legyél vakmerő. Nem kell átesni a ló túlsó oldalára. ;-)

2013. júl. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát, nemrég csináltak ide "ismerkedés" kategóriát az oldalra, szoktak olyan kérdéseket kiírni, hogy "Vkinek van kedve levelezni?" És akkor ír magáról picit a kérdés kifejtésében. És még privátban mutatok egy oldit!!:)
2013. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalabb koromban én is magamnak való voltam aztán általános suliba meghupáltak.Ekkor iratkoztam be karatéra ott szereztem az első barátokat.Ismerkedj olyan emberekkel akik hasonló érdeklődés körrel rendelkeznek mind te.Pl szeretsz görkorizni akkor ha látsz görkoris fiukat/lányokat kérdezd meg h nem a csatlakozhatnál e hozzájuk.v szeretsz táncolni akkor menj el hastánc v hip-hop oktatásra és ott biztos találsz barátokat a lányeg h hasonló érdeklődése legyen mind neked
2013. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

ugyan, ez nem ciki:) nem tehetsz róla, ha kicsit zárkózottabb vagy...te ilyen vagy, de lehet rajta változtatni:) határozottság kell hozzá:) könnyű mondani igaz.

talán ha olyan helyen ismiznél, ahol mondjuk a hobbid is van, ismeretlen embereknél könnyebb lenne, mivel úgysem ismernek téged, nem gond, ha mondjuk nem úgy alakulnak a dolgok.

2013. júl. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. majd keresek valami hobbimhozillőt:)
2013. júl. 20. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!