Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az nagyon ciki, ha én nem...

Az nagyon ciki, ha én nem igazán tudok semmit a "mai világról"? Lent kifejtem :-)

Figyelt kérdés

Szóval hogy pl nem ismerem, milyen ruhamárkák a menők, meg nem is ismerek márkákat, csak hogy mondjuk Adidas, Nike, de ezek is sport márkák inkább... Nem tudom, hogy manapság milyen filmek, sorozatok vannak, én még ott tartok, hogy Szabadítsátok ki Willy-t meg Paula és Paulina, onnantól képszakadás :D A hírességeket (pl színészek), meg mai celebeket se ismerem, csak néhányat, vagy pl tudom, hogy van olyan ember, hogy "Zimány Linda", de nem tudom, hogy az kicsoda, vagy hogy néz ki... vagy ha valahol tévét nézek (mamáméknál hallom például) mondanak ilyen neveket, hogy XY férjhez ment, hát azt se tudom, ki az... :S Persze ismerek embereket azért, hogy Rubint Réka, meg Hugh Grant meg azt az énekes kisfiút is,akikért oda vannak (voltak?) a tinilányok, csak nem jut eszembe a neve most, meg mit tudom én... :D Meg tévéműsorokat se ismerek, max névről, hogy "Szombat esti láz",de nem is tudom, hogy az milyen jellegű műsor, vagy van-e most, vagy....


Szóval nem is sorolom a példákat tovább, csak hát nem tudom, hogy az embereknél ez mennyire általános, hogy képben vannak ezekkel, hogy én hülye műveletlen érdektelen bunkónak számítok ezek miatt, vagy többen is vannak így, vagy...?


Egyébként 22 éves lány vagyok!



2013. júl. 23. 21:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Addig jó amíg nem ismered. Csak nehogy olvass bulvárt.
2013. júl. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát én pont azoknak a szellemi szintjéért nem tenném tűzbe a kezem, akik ezeket mind ismerik. Nem sok értelmes dologra maradhat idejük. :)
2013. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok képben sok mindennel, a napi politikával igen, de pl. a barátnőm szerkesztőségben dolgozott, mindig hozott egy hatalmas kupac bulvárlapot. Az ezekben megjelenő embereknek a felét azt sem tudtam kiféle miféle. Mondjuk egy Kiszel Tündét tudom ki, de a Barátok közt szereplőiből senkit nem ismerek. Volt is, hogy a barátnőmmel voltunk valahol, aztán megkérdezte, hogy na, láttad ki volt melletted? Én meg néztem, hogy ki? Mondott egy nevet, én meg visszakérdeztem, hogy ismernem kéne? Állítólag Barátok közt szereplő volt...


A közel-keleti politikai helyzettel jobban tisztába vagyok mint a mai magyar celebek ügyeivel. Nem mondom, hogy semmiről nem tudok, de nem igazán fektetek bele energiát, hogy ezen a téren tájékozottabb legyek.

2013. júl. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki hogy 22 évesen ilyeneken gondolkozol.
2013. júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szärd le. Ha ezek nélkül nem boldugulnál az életben akkor biztosan ismernéd ezeket.
2013. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

"Az a ciki hogy 22 évesen ilyeneken gondolkozol." - Miért?! Ezt nem értem!

De felpontoztam mindenkit, köszi a válaszokat!


Hát nekem a politika még csak eszembe se jutott, mikor a témákat soroltam... Mondjuk azért, mert az nem olyan, amiről így beszélgetnek a környezetemben élő kortársaim. Na de én arról annyit tudok, hogy ki a miniszterelnök, meg előtte ki volt, meg hogy van Fidesz,MSZP,LMP,Jobbik,de több pártot nem ismerek... De amúgy ezt nem is lett volna értelme belefogalmazni a kérdésembe, mert úgy érzem, ez egyértelműen ciki... :-)) :S

2013. júl. 23. 21:52
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
Én is pont így vagyok. 21 éves vagyok, és az ilyen témákhoz nem is tudok hozzá szólni, politika? nulla! Édesanyám mondja mindig, hogy azért kell egy általános érdeklődés a világ felé, azért ne legyek már tudatlan, legyek képben a dolgokkal, ez adja az alapvető intelligenciát stb.. De hiába mondja, mivel abszolút nem érdekelnek ezek a dolgok, pár napig ha megmaradnak bennem. Pl a történelemmel is így vagyok, szégyen nem szégyen, 5x tanultam meg már a 2. vh-t de azt sem tudom mi volt akkor, mert az agyam kiszűri azokat a dolgokat, amik nem érdekelnek. Teljesen más érdekel, de ezzel mindenki így van. Valakit a töri érdekel, valakit a Barátok közt. Bár az alap lenne hogy tisztában vagyok a történelemmel, de most mit csináljak ha abszolút nem érdekel? Nem fogom magamba erőltetni.
2013. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én puszillak, én sem nézek tv-t, nem érdekel a celebek világa, sem a sok szar olcsó műsor, sem pedig a híradós népbutítás. Ha jó filmet akarok nézni arra itt az internet.
2013. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Értékes időt és energiát takarítasz meg ezzel.
2013. júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Fúú, a töri nálam is ilyen... Az 1900 után történt dolgok érdekelnek, azokat úgyahogy tudom is, de hogy mondjuk Könyves Kálmán mikor élt, hát az teljes homály...
2013. júl. 23. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!