Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy manapság...

Miért van az, hogy manapság alig lehet találni normális lányokat?

Figyelt kérdés
Akármerre nézek,csak a mai tini *** látom,akik már 10 évesen ki vannak festve,*** ruhákban járnak el,és már menőznek az iphon ukkal.Nagyon kevés értelmes lány van manapság,és nehéz őket megtalálni.Sajnos a környezetemben is elég sok ilyen "modern" rossz életű lány van,mert a barátaim beérik velük,én viszont nem látok normálisakat köztük.A fiúk igénye is változott az évek alatt,úgy mint a lányok színvonala?Ezek az emberek tipikusan azok akik bekajálják a reklámokat és nézik a mindenféle tévés szappanoperákat.Én például egyáltalán nem nézek már tévét,mert "kinyílt a csipám" és észreveszem a a rossz dolgokat is a mai világban.A többiek pedig el vannak kényeztetve és hajaznak a reklámokra.Van sok lány aki normálisnak tűnik,de ha megismerkedem vele,kiderül hogy ugyan olyan mint a többi.Vannak még egyáltalán normális lányok?Mert az írhatna esetleg,szeretnék beszélni egy épp eszű lánnyal is,hogy neki mi a véleménye ezekről.
2013. júl. 25. 11:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Sajnos azért ilyenek, mert manapság ez a "menő".. az én iskolámba járó lányok háromnegyede is ilyen.. és már engem is nagyon zavar.. pedig én is lány vagyok, és szerencsére nem olyan, mint ők.. de remélem, hamarosan ki növik ezeket a rossz szokásokat, mert ha ilyenek maradnak, sőt még ha rosszabbak lesznek, akkor nem tudom, hova fog fajulni a világ.. de az biztos, hogy nem lesz jó :S
2013. júl. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Szerintem ennél még csak rosszabb lesz.Ha a mai gyerekeket így elkényeztetik a szüleik,nem tanulják meg a pénz értékét,és felnőtt korukban pedig bajban lesznek.Viszont ha egy ilyen gyereket a szülei felnőtt koráig pénzelnek,akkor ő is meg tudja neki adni azt az elkényeztetettséget a gyerekeinek,amit ő kapott.Bár reménykedem abban,hogy ez nem tart majd túl sokáig.Sokszor mások engem néznek hülyének mert más a gondolkodásom,mint az átlag embernek :/
2013. júl. 25. 11:34
 3/24 miskolcilány válasza:
Szerintem az öltözködés, szolárium , festék semmit nem változtat a belsőn!Én is járok szoláriumba , néha sminkelem magam/mondjuk csak szolidan/ és én is felveszek 1-2x kicsit feltűnőbb ruhát , de teljesen igazad van abba ,hogy milyenek a lányok,mármint az én véleményem szerint partyról-partyra más "ölébe ülnek..", lenéznek másokat , sőt még sorolhatnám..! Én néha-néha eljárok bulizni , és hát én elég durva dolgokat láttam már.Hidd el vannak még normális lányok , akiknek a tanulmányi eredménye/intelligenciája/ szépsége fontosabb , mint a Facebook like-ok/fiúk váltogatása/ egoizmus,nagyszájúság,menőség!! :)
2013. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Valahogy én is hasonlóan vagyok. Csak én meg normális srácot nem találok.
2013. júl. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Vannak normális fiúk is csak őket is nehéz megtalálni ebben a mai eldurvult beteg emberiségben.Én normálisnak tartom magam,de ezt nem nekem kell eldönteni :) Mindenkinek vannak hibái,de azon lehet javítani...
2013. júl. 25. 11:45
 6/24 anonim ***** válasza:
Pontosan ez a reklámok célja, a népbutítás. A középiskolás lányok/fiúk többségének fontos a látszat, mert még nem fejlődött ki teljesen a személyiségük. Klikkek vannak az osztályokban, pl. cicababák, rockerek, stb. Ezek mind külsőségek, ezek alapján válogatják a barátaikat, s a külsőségek, a hasonló hobbi vagy zene/sorozat szeretete erősíti bennük az összetartást, hisz így van közös programjuk, beszédtémájuk. Egy részük később ezt kinövi, de van, akiknek fontosak maradnak ezek a külsőségek. Attól, hogy egy lány önértékelése alacsony, és kivakolja magát, meg ribinek öltözik, még lehet normális, csak még keresi önmagát, azt hiszi, hogy ettől lesz szép, mert a tévében ezt látja. És a fiatalok könnyen hisznek a médiának, mert még nagyon befolyásolhatók, és szeretnének kitűnni a tömegből, s erre a külső megváltoztatása a legalkalmasabb. De ettől még lehet egy kikent lány is aranyos, jó fej, ép eszű.
2013. júl. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Az én 21 éves fiamnak is pont ez a véleménye a lányokról. Így aztán csak havernak veszi őket, nem néz tud felnézni rájuk. Remélem azért talál majd komolyat is, mert vannak, csak épp az a sajátosságuk, hogy nem tűnnek fel. Járj vallásos helyekre, ott találhatsz normális lányokat. Bár szerintem egy tömegközlekedési eszközön is irányadó, ha egy fiatal átadja a helyét az idősebbnek.Esetleg átsegít az úton egy nénikét. Vagy egy tinilány kisgyerekkel van a játszótéren és még úgy is bánik vele, ahogyan kell.
2013. júl. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Mert erről nagyon nagyrészt a média tehet, plusz a filmek, sorozatok főleg az ilyen tini sorozatok amitől a hajam égnek áll.

Sajnos nekem sem jönnek be az ilyen lányok, oké hogy szépek meg megnézem őket, de belül basszus vagy teljesen buták, vagy okosak ugyan de elég bunkók.

Persze vannak normálisak is köztük ezt hozzáteszem sőt ismerek egy olyan lányt is akire nagyon lengén öltözködik, tegnap a tesco-ba voltam épp vásárolni és láttam egy 15 év körüli lányt aki olyan miniszoknyába volt, inkább ilyen egybe ruhába hogy kicsit lehajolt valamiért és láttam a fenekét basszus.

Később amikor fizettem akkor kimentem a parkolóba és az autóba pakoltam be, majd amikor visszavittem a kosarat akkor láttam hogy a táskája totál kiszakadt és teljesen kétségbe volt esve, na akkor udvariasságból segítettem neki össze szedni meg adtam neki másik táskát mert nekem egy rahedli minőségi táskám van és azért udvarias vagyok, akkor beszéltem vele és nagyon kedves meg udvarias lány volt, meg is lepődtem mert az ilyen lányok csak bunkók tudnak lenni még ha segítek nekik akkor is, de ő érdekes mód nem volt az. Jó persze nem lesz ebből semmi mert nekem van párom meg neki is van barátja, de azért mégis van kivétel.

Viszont amin én időnként teljesen kiakadok az az öltözködésük. Oké hogy szépek csinosak akarnak lenni meg ilyen melegbe lengén öltöznek de ne annyiira hogy a szoknyából a fenekük alja kilátszik. Vannak simán olyan miniszoknyák meg ruhák meg fene tudja amik valamivel többet takarnak és szépek is. Barátnőm azért odafigyel erre mert ő sosem vesz fel olyan kivágott felsőket amiből kibuggyan a melle meg a miniruháira is odafigyel hogy térd feletti legyen. Ha strandra megyünk akkor nem foglalkozik vele mert mégis másabb de erre piszokul odafigyel, és nem majmolja úgy a divatot mint egyesek.

A munkahelyemen egy olyan lánnyal is találkoztam aki diákként dolgozott ott hogy nagyon szép lány volt, magas szőke, divatosnak tűnt hihetetlen okos és teljesen normálisan öltözködött olyan elegánsan inkább. Vannak legalább ilyenek is de tényleg nagyon kevesen sajnos.

2013. júl. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:

Kissé sértett ez a kérdés.

Nagyon ritkán sminkelem magam, a ruhámra valóban adok, de nem állok 10 percnél többet reggelente a szekrény előtt.

A hobbim az olvasás és a kutyámmal való foglalkozás, ritkán járok szórakozni, ha elmegyek sem iszom...

Nem érzem magam legalja nőszemélynek, egy lányiskolába jártam emellett, de nem lettem begyöpösödött keresztény, a buddhizmusról informálódom. Hasonló barátnőimmel alig találunk fiút, mert mindenkinek az általad szapult sekélyes lányok kellenek... 20 évesen mondhatom azt, hogy találtam magamnak egy normális párt, két barátnőm 18 évesen van egyedül, mert senkinek sem kellenek az érett gondolkodni tudó lányok.

Ha mégis az általad említett kategóriába tartoznék, vedd tárgytalannak a válaszom.

2013. júl. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Tisztelet a kivételnek.Vannak normális lányok,de a fiatalok jelentős rész nem az.Én ezzel nem akarok senkit sem megsérteni.Senkinek nem kell ezt magára vennie.
2013. júl. 25. 12:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!