Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szólítsam meg főiskolán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg főiskolán a lányokat?

Figyelt kérdés

Értem én ez alatt azt, hogy mégis milyen indokkal tudnék egy lányt "leszólítani" aki tetszik de nem ismerem, és mivel már nem elsős vagyok azt se kérdezhetem meg hogy merre van a xy terem. Sokszor van olyan, hogy odamennék én, de semmi nem jut eszembe, azzal meg mégse mehetek oda, Szia Sanyi vagyok , téged hogy hívnak, vagy a hogy hívnak helyett, azt , hogy nagyon bejössz nekem, eddig hogy nem vettelek észre... Ennek 2 oka van, hogy nem teszem meg... egyik szerintem hülyén hangzik, másik az , hogy azért egy ilyenhez, hogy nagyon bejössz blablabla , azért valami "puncimágnes" kinézet kell, ami nekem azért nincs :S Na nem is vagyok olyan mint az ördög, de mondjuk úgy átlagosan nézek ki(nem vagyok emo, rocker, nem vagyok kigyúrt, kövér... hanem az aranyközépút). Csak elég nehezen megy úgy a dolog, hogy még nem volt semmi barátnőm, aztán nem igazán vagyok jó ebben a dologban, abban meg pláne nem, hogy levegyem a jelzéseket.

21F


2010. szept. 10. 11:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
szia, segíthetek beilleszkedni? esetleg egy kis matekozás közepette elmesélném milyenek a tanárok,.. : D találd fel magad:D
2010. szept. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
vhogy bekerulsz a barati korebe es onnan mar rajossz..
2010. szept. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hát jó, van nekem fantáziám, elég jó XD De erre a matekozásra pl úgy érzem a visszautasítási arány 99%os lenne :S Az a helyzet, hogy egyébként lányok terén én egyáltalán nem vagyok válogatós, sőt inkább azt mondják elég sz*r az ízlésem, de hát ez ilyen bicikli:) Jó azért a minimális szint megvan, hogy ne legyen kövér mint egy ház, és azért tetszen az arca és a haja. Nekem más megkötésem nincs is. Gondoltam már rá, hogy beülök elsősök előadására , lehet átteszem ezt a gyakorlatba valamikor :)
2010. szept. 10. 11:18
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

Soha nem fogom megérteni, miért kell kibúvókat keresgélni.

Miért nem jó az, hogy "szia, tetszel nekem, nem beszélgethetnénk néha?"

2010. szept. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagy puncimágnes? Gondolom te is átlagos lányokat keresel, akik nagyjából illenek hozzád.


Olvastam itt egy jó technikát, odamész a lányhoz, és azt mondod:


Szerinted is nagyon függőlegesek ma a falak?


Ha tetszel neki, a beszélgetés folytatódni fog, mert leveszi, mit szeretnél. Ha nem, akkor később sem lesz kínos vele találkozni, egyszerűen feltettél neki egy elmebeteg kérdést. :)

2010. szept. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez az előző duma k**va jó! Én erre a kérdésre egyből beleszeretnék az illetőbe :)

Egyébként szerintem bármelyik órán tényleg könnyen lehet ismerkedni, elég csak pár szót váltani, pl. hogy mit mondott a tanár, stb, aztán óra után folytatódhat a beszélgetés. Meg a főiskolás bulik!! Ott aztán bármiről lehet, hogy jó a hangulat, jó a zene, ... Nehogy azt hidd, hogy a lányok nem akarnak ismerkedni. És saját vélemény: én mindig az átlag külsőre buktam, a p**cimágnesektől irtózom, a szélsőségeket nem szeretem, úgyhogy szerintem nagy esélyeid vannak. 24L

2010. szept. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Utóbbi szerintem tényleg jó. Az igazság az, hogy ha az adott leányzó harapni akar az alkalmon, akkor fog is.

Én legalábbis örültem volna egy ilyen kezdeményezésnek a fősuli alatt.

22/N

2010. szept. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Azon a függőleges falon besírtam XD Hát az oltári, na megvan a nyitó duma. Igazából, ha valahogy elkezdem utána le se lehet lőni, meg na nem vagyok annyira elveszett, mert ha nagyon akarom bárkit megnevettetek ...
2010. szept. 10. 11:43
 9/22 anonim ***** válasza:

Ha ez számít valamit, ez a falas kérdés nekem bejönne :'D

Meg szerintem nem gáz a szia xy vagyok féle egyszerű bemutatkozás sem, az olyan normális, nem tolakodó, meg semmi. 19L

2010. szept. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy rossz a hozzáállásod. Már most azon aggódsz, h miért fog téged lepattintani, melyik duma miért nem jön majd be.. Ezzel már el is vágod magad.

Nem kell ilyeneken fennakadni, már a legelső alkalommal, (de legközelebb ha meglátod, mindenképp) oda kell menni, az, hogy mit mondasz nem lényeges. Amúgy saját tapasztalat szerint a legegyszerűbb szövegek jönnek be a csajoknak, a cifra dumák mögött sunyiságot sejtenek. Esetleg ők is jobban zavarba jönnek. :P

Én a helyedben odamennék, bemutatkoznék, beszélgetnék vele egy kicsit (iskola, vizsgák, bármi) és megmondanám, hogy nagyon tetszik, és hogy szívesen meginnék vele egy kávét valahol, hogy közben megismerhessem. Erre nekem még egy facér csaj sem mondott nemet...

2010. szept. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!