Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az baj ha negyed cigány...

Wwemort kérdése:

Az baj ha negyed cigány vagyok és skinhead?

Figyelt kérdés
A multkoriban kiderült negyed cigány vagyok de viszont mindig is titkolta anyukám és sosem mulatuk el a pénzt mindig dolgoztak a őseim. Egyébként a anyukámnak az apja volt cigány de halála napjáig dolgozott.
2013. aug. 12. 11:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
hát addig az oké hogy tetszik a stílus...de hogy rasszista vagy az egy kicsit paradoxon :D ha minden cigányt egy kalap alá veszel és mindegyiket utálod akkor a saját anyádat és nagyapádat is utálod :D van egy olyan irányzatuk a skinheadeknek hogy sharp ők nem rasszisták sőt az előítéletek ellen vannak szerintem jobb lesz ha te ezt az irányzatot követed :)
2013. aug. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
100%
1 csepp méreg is halálos lehet egy pohár vizben.Most gondold meg nem tehetsz róla,hogy a nagyapád cigány és anyukád pedig féligÉs ha örököltél volna a nagyapádtól egy kis cigó beütést? És ezért megvernének a skinhedek? Undorító skinhednek lenni azért utálni mást mert barna vagy nem olyan mint te vagy épp pont olyan csak te külömbnek érzed magad.Bárcsak szemen köpne valaki téged fujjjj.
2013. aug. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Először anyám is fajgyűlölő mert az anyukája is az volt sokáig de utána már meg békélt a cigányokkal és mi 1 cigányt se engedünk be a házunkba és nem tartsuk a roma beszédet és a különféle zenéket -.-'' Sieg Heil!!!!
2013. szept. 8. 13:14
 14/25 anonim ***** válasza:

Ja,elég gáz! Hiába játszol nácisat te is csak egy cigány vagy! Szerintem inkább halgass,ne éltesd Hitlert mert anno akárhogy is de te is a táborba végezted volna bodzaszedő ;)

üdv egy igazi MAGYAR

2013. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Először is Hitler korába a családunkat nem háborgatták érdekes. Másodszor fehér a bőröm kék a szemem és nem beszélek cigányosan. Ja és a haverjaim a télleges IGAZ magyarok azt mondták hogy leszarják hogy van bennem ha ellenállok akkor ugyan úgy felsőbbrendűség jár nekem!!88!!
2013. szept. 11. 18:11
 16/25 A kérdező kommentje:
És az apám (fajtiszta) azt mondta hogy ne hallgassak barmokra ha ez az igaz megoldás szerintem hát csináljam.És nagyon örülök neki hogy skinhead maradtam mert nem lopok, csalok, hazudok, fehér vagyok és 1 cigányt se hagyok szó nélkül ha ügye többes erőben vagyok.
2013. szept. 11. 18:18
 17/25 anonim ***** válasza:

te aztán tényleg kemény fasiszta vagy...

mármint, hogy felsőbbrendűnek hiszed magad

egyébként te is valószínűleg azért vagy skinhead, mert nem szereted a cigányokat, sok kellemetlen élményed van velük szemben ráadásul még a szüleid is adják alád a lovat

én se szeretem a cigányokat, mert mindannyian tudjuk, hogy a többségük hogyan viselkedik, milyen életmódot folytat, de te túlreagálod ezt

egy olyan ideológiát istenítesz, ami ennél többről szól és te sem vagy vele tisztában

te azzal, hogy itt sieg heil-ozol egyet értesz Hitlerrel, tehát szerinted is zsidókat, cigányokat, buz*kat és értelmi fogyatékosokat kellene gázkamrába vetni, csakmert a Führer így gondolta jónak

gondolj csak bele, ha lenne egy fogyatékos testvéred vagy homoszexuális, de te ennek ellenére szeretnéd, mert akárhogy is nézzük nem tehet róla, hogy annak született, de utáld és végezd ki, mert ezt diktálja az az eszmerendszer aminek a híve vagy

tehát a lényeg amit ezzel közölni akartam, hogy csak azért mert az, hogy utálod a cigányokat még nem mentség arra, hogy ilyen ideológiát kövess

ezért utálom a skinheadeket, felhúzzák a bakancsot meg a bomberdzsekit és játszák itt a kishitlert, holott fogalmuk sincs ennek az egésznek a mélységéről, hiába olvasnak ilyen könyveket meg nézegetik neten, akkor sem tudják felfogni miről is szólt ez régen pontosan

az egyetlen pozitívum, amit tudok róluk mondani és valamennyire tisztelek bennük, az az, hogy felvállalják a nézetüket bárhol, bármikor, bárki előtt, annak ellenére, hogy én elsüllyednék szégyenembe ha egy ilyen mocskot hirdetnék, mint ez a nácizmus...

2013. szept. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Engem nyomorba tartottak még Nagymaroson mert nagy magyar országos pólóban voltam 1 szer....
2013. szept. 12. 21:05
 19/25 anonim ***** válasza:
És hogyan vélekedsz az olyan cigányokról akik normálisak és dolgoznak mint a nagyapád? őket is utálod és ki akarod írtani vagy mi? :D
2013. szept. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Nem van egy cigány haverom aki teljes cigány és nagyon rendes meg bízható és beszoktak engedni a házukba kivétel van
2013. szept. 23. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!