Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az baj ha negyed cigány...

Wwemort kérdése:

Az baj ha negyed cigány vagyok és skinhead?

Figyelt kérdés
A multkoriban kiderült negyed cigány vagyok de viszont mindig is titkolta anyukám és sosem mulatuk el a pénzt mindig dolgoztak a őseim. Egyébként a anyukámnak az apja volt cigány de halála napjáig dolgozott.
2013. aug. 12. 11:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
83%

sativus:

Senkit sem érdekel, hogy régen mit jelentett a skinhead. Ma már nem azt jelenti.

2013. okt. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Volt már példa zsidó nácira is... pl. Daniel Burros Egyébként meg baj.
2014. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Én teljes roma vagyok .... de nem érzem magam annak... Nemzethez tartozok.... és skinhead vagyok :) igaz senki sem fogadja el na de ez van :)
2014. júl. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

sativus:

Azért mert van 2-3 hülyegyerek az országban, akik "eredeti skinheadek" és nem rasszisták, nem fogja azt jelenteni ez a szó amit te akarsz. Régebb a húgy pl. azt jelentette, hogy csillag. De senki nem használja, mert ma már nem fedi le a jelentést. A skinhead ma már a rasszistákat jelenti és senkit nem érdekelnek az "eredeti skinheadek".

2014. júl. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Hehe. Az előző 70%-os akár én is lehettem volna. Elkéstem ezzel a poszttal. :D
2014. júl. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!